Postet nga: vdekje e dyshimtë

Gjendet e pa shenja jete një grua në shtëpinë e saj në Podujevë

Një grua është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e saj në Podujevë.

Dy raste të vdekjeve të dyshimta, në Malishevë dhe Gjakovë

Dy raste të vdekjeve të dyshimta janë raportuar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Vdekje e dyshimtë në Prizren

Një burrë 53-vjeçar ka vdekur në rrethana të dyshimta sot në Prizren.

Vdekja e 34-vjeçares, rasti po hetohet nga Prokuroria

Mëngjesin e së enjtes dyshohet se një grua 34 vjeçare ka vdekur në rrethana ende të paqarta.

Detaje shtesë lidhur me vdekjen e 18 vjeçarit në vendin e punës në Ferizaj

Të hënën rreth orës 15:30 në Qendrën Emergjente në Ferizaj është dërguar një person pa shenja jete për të cilin dyshohet se derisa ka qenë ...

Gjendet pa shenja jete në banesën e tij një person në Mitrovicën Veriore

Të hënën rreth orës 15:00 policia është njoftuar se një burrë që dyshohet të këtë pasur probleme kornike shëndetësore është gjetur pa shenja jete në ...

Një grua gjendet e vdekur në banesën e saj në Prishtinë

Një vdekje e dyshimtë është raportuar në Prishtinë.

Prishtinë, një person gjendet i shtrirë në rrugë nga kalimtarët, vdes në QKUK

Një vdekje e dyshimtë është raportuar se ka ndodhur dje në Prishtinë.