Postet nga: vdekje e dyshimtë

Vdekje e dyshimtë në Obiliq, një 45-vjeçar gjendet i vdekur në një objekt

Një burrë i moshës 45-vjeçare është gjetur i vdekur më 28.02.2024 në një objekt në Obiliq.

Vdekja e dyshimtë në Gjilan, Policia i gjeti në trup viktimës mbi 80 mijë franga e euro

Një person i gjinisë mashkullore është gjetur i vdekur në orët e mbrëmjes të 26.02.2024 në Gjilan.

Ukrainasja që u gjet e vdekur, kur kishte ardhur në Kosovë dhe për ç’arsye?

Një shtetase ukrainase është gjetur e vdekur nga Policia e Kosovës mbrëmë, më 21.02.2024, në autostradën “Arbën Xhaferi”.

Vdekja e 4-vjeçares - Inspektorati Shëndetësor bëri inspektim në Spitalin e Gjakovës

Inspektorati Shëndetësor ka bërë inspektim në Spitalin e Gjakovës lidhur me rastin e vdekjes së 4-vjeçares.

Një shtetase e huaj gjendet e vdekur në autostradën Ferizaj – Prishtinë

Një person i gjinisë femërore është gjetur pa shenja jete në autostradën "Arbën Xhaferi", drejtimi Ferizaj-Prishtinë, sonte, më 21.02.2024, rreth orës 20:00.

Gjendet i vdekur një 77-vjeçar në malin që ishte përfshirë nga zjarri

Një person, 77-vjeçar, është gjetur i vdekur në një zonë mali që ishte kapluar nga zjarri, sonte me 19.02.2024 në fshatin Rezallë të Skenderajt.

Vdekje e dyshimtë e një burri në magjistralen Ferizaj – Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person ka ndërruar jetë në magjistralen Ferizaj, më 15.02.2024.

Policia po heton vdekjen e një burri në Prishtinë

Një burrë është dërguar i vdekur të martën, më 13.02.2024 në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës në Prishtinë, njofton Policia e Kosovës.