Postet nga: agron borovci

Rasti i vrasjes në tentativë tek 'Bregu i Diellit', Prokuroria jep detaje për motivin

Një incident me të shtëna me armë zjarri që kishte ndodhur më 13.06.2024, në rrugën “Xheladin Hana” në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë është kualifikuar nga Prokuroria e ...

Prishtinë, vdes 29-vjeçari që u gjet i shtrirë në tokë

Një person i cili ishte gjetur i shtrirë në tokë në lagjen "Emshir" në Prishtinë ka vdekur.

Prishtinë, vetura godet dy këmbësorë, Policia po e trajton rastin si vrasje në tentativë

Dy persona janë goditur në orët e hershme të mëngjesit të sotëm nga një veturë.

Policia deklarohet për zjarrin në një shtëpi në Prishtinë

Një shtëpi është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në rrugën “Rruga Zeki Shulemaja”, në lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë.

Aksident në rrugën Podujevë-Merdarë, vdes biçiklisti 30-vjeçar

Një person ka mbetur i vdekur nga një aksident trafiku që ka ndodhur sonte në rrugën Podujevë – Merdarë.

Prishtinë, lëndohet një person nga aksidenti mes një automjeti dhe një motoçiklete

Një person ka pësuar lëndime në një aksident trafiku mes një automjeti dhe një motoçiklete. Në këtë aksident ka mbetur i lënduar motoçiklisti, i ...

Vritet një person në Peran të Podujevës

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në fshatin Peran të komunës së Podujevës.

Një 26-vjeçar gjendet i vdekur në Qendrën e Azilit në Magure të Lipjanit

Një person është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në dhomën e tij në Qendrën e Azilkërkuesve në Magure të Lipjanit.