Postet nga: agron borovci

Prishtinë, vetura godet dy këmbësorë, Policia po e trajton rastin si vrasje në tentativë

Dy persona janë goditur në orët e hershme të mëngjesit të sotëm nga një veturë.

Policia deklarohet për zjarrin në një shtëpi në Prishtinë

Një shtëpi është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në rrugën “Rruga Zeki Shulemaja”, në lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë.

Aksident në rrugën Podujevë-Merdarë, vdes biçiklisti 30-vjeçar

Një person ka mbetur i vdekur nga një aksident trafiku që ka ndodhur sonte në rrugën Podujevë – Merdarë.

Prishtinë, lëndohet një person nga aksidenti mes një automjeti dhe një motoçiklete

Një person ka pësuar lëndime në një aksident trafiku mes një automjeti dhe një motoçiklete. Në këtë aksident ka mbetur i lënduar motoçiklisti, i ...

Vritet një person në Peran të Podujevës

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në fshatin Peran të komunës së Podujevës.

Një 26-vjeçar gjendet i vdekur në Qendrën e Azilit në Magure të Lipjanit

Një person është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në dhomën e tij në Qendrën e Azilkërkuesve në Magure të Lipjanit.

Nëntë të lënduar në një aksident në rrugën Prishtinë - Fushë Kosovë

Nëntë persona janë lënduar në një aksident komunikacioni që ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë.

Gjendet i vdekur një 50 vjeçar në një veturë në Prishtinë

Një person i vdekur është gjetur në një veturë në lagjen Emshir në Prishtinë.