Postet nga: Shpejtim Bulliqi

Punimet në lumin Llap, punëtori shihet këmbëzbathur e pa pajisje mbrojtëse (FOTO)

Kryetari i Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi, ka përcjellë sot nga afër punimet në zgjerimin dhe rregullimin e shtratit të lumit Llap.

Pasuria e Shpejtim Bulliqit, mbi 28 mijë euro kursime

Kryetari i Podujevës, Shpejtim Bulliqi (LVV) ka deklaruar pasurinë e tij në Agjencinë për Parandalimin e Korrupsionit.

Kurti zhvillon takim me kryetarin e Komunës së Linzit, Klaus Luger

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me ministrin e Kulturës, Hajrulla Çeku, kryetarin e Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi dhe deputeten Duda Balje, mirëpriti sot ...

Bulliqi: Reshjet e shiut e kanë rënduar gjendjen e lumenjëve, situata është e menaxhueshme

Kryetari i Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi ka thënë se pas reshjeve të pandërprera të shiut nga dita e djeshme e kanë rënduar gjendjen e ...

Realizimi i premtimeve të Shpejtim Bulliqit për sigurinë publike

Shpejtim Bulliqi në kohën kur po kandidonte për herë të dytë për kryetar të Komunës së Podujevës kishte shpalosur planet e tij për sigurinë ...

Zëdhënësi i Komunës së Podujevës: Kryetarit Bulliqi nuk i është refuzuar viza për SHBA

Zëdhënësi i Komunës së Podujevës, Fatri Zhitia, ka thënë se lajmi se kryetarit Shpejtim Bulliqi i është refuzuar viza për në SHBA është ...

Podujevë, dyshime për shkelje të rënda në punësim: Daja interviston mbesën

Blerta Latifi është punësuar stomatologe në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare të Podujevës përmes një procedure të dyshimtë të rekrutimit.

Shpejtim Bulliqi nuk merr pjesë në takimin e Asociacionit të Komunave të Kosovës

Kryetari i Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi nuk do të marrë pjesë në takimin me Asociacionin e Komunave të Kosovës për të cilin u njoftua se ...