Postet nga: Shpejtim Bulliqi

Këta janë 10 drejtorët e Komunës së Podujevës

Kryetari i Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi ka emëruar 10 drejtorët e drejtorive komunale.

Bulliqi mohon se ka tentuar ndikimin në konkursin e UP për avancimin e një asistenti

Shpejtim Bulliqi, profesor i Gjeografisë në Universitetin e Prishtinës, në të njëjtën kohë kryetar i Podujevës, ka mohuar se ka tentuar ushtrimin e ndikimit të tij ...

Shpejtim Bulliqi tenton ndikimin në senatorët e UP-së për avancimin e një asistenti

Kryetari i komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi që në të njëjtën kohë ushtron edhe detyrën e profesorit të Gjeografisë në Universitetin e Prishtinës, Shpejtim ...

Shpjegimi i Shpejtim Bulliqit pse LVV i humbi Prishtinën dhe Prizrenin

Kryetari i rizgjedhur i Podujevës, Shpejtim Bulliqi, në emisionin "Kallxo Përnime" ka komentuar humbjen e Arben Vitisë në Prishtinë dhe humbjen e Mytaher Haskukës në Prizren.

"Receta" për të fituar pa balotazh, flasin Imri Ahmeti, Agim Aliu e Bali Muharremaj

Agim Aliu, kryetar i Ferizajt, Imri Ahmeti, kryetar i Lipjanit, Bali Muharremaj, kryetar i Suharekës në emisionin ‘Kallxo Pernime’ kanë treguar ‘recetën’ se si mund të fitohet një ...

Kryetarët e komunave tregojnë 'recetën' e rizgjedhjes - LIVE

Në emisionin ‘Kallxo Pernime’ sonte janë të ftuar kryetarët që kanë marrë edhe nga një mandat në krye të komunave.

Bulliqi e shpalli fitoren në Podujevë - VIDEO

Shpejtim Bulliqi, kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje në bazë të rezultateve preliminare të publikuara nga KQZ është fitues i zgjedhjeve në Komunën e Podujevës. në garë kundë...

Exit Poll i Klan Kosovës nxjerr Ekrem Hysenin fitues në Podujevë

Kandidati Ekrem Hyseni i Lidhjes Demokratike të Kosovës e ka fituar Podujevën, sipas EXIT-POLL-it të realizuar nga Tomor Qela dhe të prezantuar në Klan Kosova.