Postet nga: Malishevë

Malishevë, e vret qenin e fqinjit pasi ia kafshoi djalin

Policia ka njoftuar për një rast të rëndë që ka ndodhur në Malishevë mbrëmë rreth orës 19:00.

Arrestohet i dyshuari për falsifikim të diplomave

Një person është  arrestuar nën dyshimin se ka siguruar diploma të falsifikuar, përmes të cilave mund të siguronte viza të punës.

Arrestohet zyrtari i Qendrës së Regjistrimit të Automjeteve në Malishevë

 

Aksident trafiku në Bellanicë të Malishevës

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Bellanicë të Malishevës.

Vdes një grua në Malishevë, dyshohet se u hodh nga shkallët e banesës

Një grua është gjetur dje e vdekur rreth orës 09:00 në qytetin e Malishevës.

Një person arrestohet në Malishevë, rrahu gruan dhe vajzën e tij

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Malishevë, dje rreth orës 22:50, pasi që dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj gruas dhe ...

Malishevë, burri bashkë me nënën ushtron dhunë ndaj gruas dhe vajzës së tij

Një burrë nga Malisheva, bashkë me nënën e tij ka ushtruar dhunë ndaj vajzës dhe gruas së tij.

Kompensohen financiarisht 56 familje të dëmtuara nga vërshimet e fundit në Malishevë

56 familje në Malishevë janë kompensuar financiarisht nga Komuna si ndihmë për dëmtimet nga vërshimet e fundit.