Postet nga: Malishevë

Malishevë, një qytetar ankohet se iu dogj traktori me gjithë kashtë nga telat e rrymës

Një qytetar nga fshati Bubavec i komunës së Malishevës është ankuar se për shkak të telave të rrymës i është djegur traktori.

Malishevë, e vret qenin e fqinjit pasi ia kafshoi djalin

Policia ka njoftuar për një rast të rëndë që ka ndodhur në Malishevë mbrëmë rreth orës 19:00.

Arrestohet i dyshuari për falsifikim të diplomave

Një person është  arrestuar nën dyshimin se ka siguruar diploma të falsifikuar, përmes të cilave mund të siguronte viza të punës.

Arrestohet zyrtari i Qendrës së Regjistrimit të Automjeteve në Malishevë

 

Aksident trafiku në Bellanicë të Malishevës

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Bellanicë të Malishevës.

Vdes një grua në Malishevë, dyshohet se u hodh nga shkallët e banesës

Një grua është gjetur dje e vdekur rreth orës 09:00 në qytetin e Malishevës.

Një person arrestohet në Malishevë, rrahu gruan dhe vajzën e tij

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Malishevë, dje rreth orës 22:50, pasi që dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj gruas dhe ...

Malishevë, burri bashkë me nënën ushtron dhunë ndaj gruas dhe vajzës së tij

Një burrë nga Malisheva, bashkë me nënën e tij ka ushtruar dhunë ndaj vajzës dhe gruas së tij.