Postet nga: Malishevë

Arrestohet 60 vjeçari i dyshuari për shitjen e diplomave të falsifikuara - FOTO

Policia në Prizren ka njoftuar se ka arrestuar një person të dyshuar për prodhim dhe shitje të diplomave të falsifikuara.

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Malishevë, lëndohet një person

Dje, pas mesnate, zjarri e ka përfshirë një shtëpi në Malishevë.

Malishevë, arrestohet një person, dyshohet se e rrahu gruan

Policia ka arrestuar në Malishevë një person nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht bashkëshorten.

Malishevë, brenda pak ditësh dy vëllezër vdesin nga COVID-19

Brenda një jave dy vëllezër nga Malisheva kanë vdekur si pasojë e infektimit me COVID-19.

Malishevë, një person i vdekur, dyshohet se është vetëvrarë

Stacioni i Policisë në Malishevë sot rreth orës 10:00 është njoftuar nga Qendra Kryesore e Mjekësisë Familjare në Malishevë se nga familjarët është sjellë një person pa shenja ...

Gjendet i vdekur një person në Malishevë, afër tij një revole

Një person është gjetur pa shenje jete në Malishevë, teksa afër tij është gjetur një pistoletë me një gëzhojë. Sipas raportit të Policisë, rasti ka ndodhur të premten ...

Debati eskalon në dhunë mes vëllezërve në Malishevë, njëri përfundon në QMF

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 20:00 është raportuar për një rast të dhunës në familje në Malishevë.

Pronari i shtëpisë raporton se i vodhën para dhe stoli ari

Një rast tjetër i vjedhjes ka ndodhur dje në Kosovë.