Postet nga: kanosje

Arrestohet pasi Kërcënoi Teknikun Medicinal

Policia ka arrestuar në Suharekë një të dyshuar, i cili pasi e kishte dërguar një familjar në emergjencë për kontroll mjekësor, aty ka kanosur teknikun medicinal, duke ...

Arrestohet një Person për Kërcënim në Mitrovicë

Një 38 vjeçar me inicialet N. A. është arrestuar nga policia e rajonit të Mitrovicës, pasi sipas  këtyre të fundit ka kërcënuar një 29 vjeçar me ...

I Dehuri Kanos Policët

Policia njofton se në Mitrovicë e ka arrestuar një person, i cili kishte kanosur zyrtarët policorë.

Asamblisti i Shtimes Pretendon se u Kërcënua nga Kryetari i Komunës

Asamblisti i Vetëvendosjes në Komunën e Shtimes, Labinot Beqa, është kërcënuar sot nga kryetari i kësaj komune, Naim Ismajli.

Rrah dhe Kërcënon me Vrasje Bashkëshorten

Policia njofton ka arrestuar dy meshkuj në Prishtinë, pasi që njëri prej tyre ka rrahur bashkëshorten e tij, të cilën e ka kanosur me vrasje.

Kërcënon me Revole Policët që e Ndalën

Pasi është ndalur në një pikë të zakonshme kontrolli në fshatin Bishtazhin të Gjakovës rreh orës 18:00 të ditës së djeshme, një i dyshuar ka nxjerrë nga brezi ...

Nëna me Tre Fëmijë Detyrohet të Jetojë në Bodrum

Një grua nga Prishtina me tre fëmijët e saj kanë jetuar në bodrumin e shtëpisë për disa ditë për shkak të dhunës dhe kanosjes ...

Arrestohet Pasi Kërcënoi Gruan me Sëpatë

Një person është arrestuar në Podujevë pasi ka përdorur sëpatën për ta kanosur gruan e tij pas një mosmarrëveshjeje.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!