Hajvali, burri raporton në Polici se gruaja e kërcënoi me jetë

Një burrë nga Hajvalia ka raportuar në Polici se gruaja e tij e ka kërcënuar dje përmes telefonit.

Sipas Policisë, gruaja e tij e ka kërcënuar atë se do ta vras atë dhe fëmijët.

Burri ka raportuar po ashtu se gruaja e tij kishte dalur nga shtëpia më 16 prill.

Policia njofton se nuk e kanë gjetur të dyshuarën e as nuk kanë mundur ta kontaktojnë.

Tutje është bërë e ditur se lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit dhe rasti vazhdon të hetohet.

Rasti është raportuar në ora 22:23.