Postet nga: kanosje

Prishtinë, gruaja raporton në Polici se është kanosur nga një burrë që gjendet jashtë vendit

Policia e Kosovës ka njoftuar se një shtetase e Kosovës në Prishtinë ka raportuar që në vazhdimësi është kanosur nga i dyshuari.

Të shtëna me armë zjarri në Pejë, policia konfiskon fishekë të kalibrave të ndryshëm

Policia mbrëmjen e kaluar kishte marrë një informacion për të shtëna me armë në rrugën “Mbretëresha Teutë” në Pejë.

Pejë, për një mosmarrëveshje u gjuajt edhe me armë

Dy persona janë arrestuar gjatë ditës së djeshme në rrugën “Mustafë Kelmendi” në Pejë nën dyshimin se kanë kryer veprën penale të kanosjes.

Reperit Mozzik i hapet rast në Polici, po dyshohet për kanosje

Policia e Kosovës mbrëmjen e së martës ka ndaluar reperin Gramoz Aliu, i njohur në publik si Mozzik.

Miku kanos dhëndrin në prezencë të Policisë

Një burrë në Pejë është arrestuar pasi dyshohet se ka kanosur dhëndrin e tij.

'Nëse ju shoh te ara kam me ju vra', Policia jep detaje për kanosjen në Prizren

Katër persona janë kanosur me jetë në Prizren nga një i dyshuar, për një kontest pronësor të pazgjidhur.

Nipat lajmërojnë axhën në Polici, thonë se i kanosi me armë për pronë

Katër persona nga Prizreni kanë raportuar në Policinë e Kosovës axhën e tyre, duke thënë se i njëjti i ka kanosur ata me armë zjarri.

Viti, djali raporton në Polici se babai e kanosi atë dhe gruan e tij përmes mesazheve

Një person në Viti ka raportuar në Policinë e Kosovës, se babai i tij, i cili gjendet jashtë shtetit përmes mesazheve (SMS) ka kanosur atë dhe bashkëshorten ...