Postet nga: kanosje

Kanoset në vendin e punës një grua në Gjakovë, arrestohet i dyshuari

Një grua nga Gjakova është ankuar në Policisë e Kosovës se gjatë kohës sa ishte në vendin e saj të punës është kanosur nga një i dyshuar.

Dënohet me një vit burg për kanosje e lëndim të lehtë trupor, i njëjti kishte 8 dënime paraprake nga e njëjta Gjykatë

Gjykata Themelore në Prishtinë dënoi me dënim unik me burg 1 vjet, personin me iniciale A.M edhe pse ai ishte dënuar edhe 8 herë më parë nga po ...

Dyshime për kërcënim ndaj zyrtarëve të LDK-së, Policia jep detaje

Policia e Kosovës ka ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme në lidhje me rastin e paraqitur nga zyrtarë të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK).

Prishtinë, arrestohet një i dyshuar për kanosje dhe ngacmim seksual

Një burrë ka përfunduar në pranga dje, pasi që dyshohet se ka kanosur dhe ngacmuar seksualisht një grua.

Policia e Kosoves

Ankohet në polici se punëtori i bankës e kanosi për shkak të një kredie

Një qytetar nga Mitrovica është ankuar në Policinë e Kosovës dhe ka kërkuar ndihmë nga ta duke raportuar se është kanosur nga punëtori i një banke rreth ...

Arrestohet për kanosje, i sekuestrohet një pistoletë dhe një boks hekuri me thikë

Një burrë në Prishtinë është arrestuar nën dyshimin se ka kanosur përmes telefonit dhe rrjeteve sociale një person.

Arrestohet 25-vjeçari për kanosje dhe armëmbajtje pa leje, rezulton se ishte i kërkuar nga Gjykata

Zyrtarët e Policisë së Kosovës kanë arritur që të arrestojnë sot në mesditë një 25-vjeçar nga Prishtina nën dyshimin për kanosje përmes telefonit dhe ...

Malishevë, dënohet pasi tentoi t’ia ndalojë bashkëshortes performancën si këngëtare

Një burrë është shpallur fajtor nga Gjykata e Gjakovës, dega në Malishevë, për kanosje ndaj bashkëshortes së tij.