Postet nga: kanosje

Kërcënohet një person për shkak të një borxhi

Një person ka raportuar në polici se është kërcënuar gjatë ditës së djeshme në Prishtinë.

Arrestohet një person në Prishtinë, dyshohet se kanosi të dashurën e tij

Një person është arrestuar dje në Prishtinë nga Policia e Kosovës, pasi që dyshohet se ka kanosur të dashurën e tij.

Nën kërcënimin e armës u fut brenda veturës, viktima arrin të largohet e të shkoj në polici

Nën kërcënimin e armës, një person pretendon se ishte futur brenda një veture në të cilën gjendeshin disa persona të dyshuar.

Vushtrri, 37-vjeçari arrestohet për kanosje përmes rrjeteve sociale

Një 37-vjeçar nga Vushtrria, B.H., është arrestuar nën dyshimin se ka kryer veprën penale - kanosje.

Suharekë, punëtorët e Hidroregjionit Jugor kanosen nga një person i dehur

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrugën “Bajram Curri”, në Suharekë dy punëtorë të Hidro-Regjionit Jugor dega Suharekë, kanë raportuar se derisa kanë qenë duke kontrolluar ...

Policia e kosoves

E lajmëron në polici për kanosje, ish të dashurin e motrës

Policia e Kosovës ka raportuar për një kanosje të vazhdueshme në Rahovec.

Prizren, një burrë dyshohet se kanosi bashkëshorten me të cilën është në proces të divorcit

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prizren.

Intervenimi i Policisë në një lokal në Fushë-Kosovë përfundon me sulm ndaj një polici

Në orët e para të mëngjesit të ditës së djeshme, rreth orës 04:20, Policia e Kosovës mori një informatë për prishje të rendit dhe të ...