Postet nga: dardan gashi

Standardet e dyfishta të Haradinajt ndaj qeveritarëve që kanë problem me ligjin

Ramush Haradinaj nuk do të marrë asnjë veprim si Kryeministër ndaj dy ministrave të tij që u dënuan nga gjykata javën e kaluar.

Pandeli Majko propozoi dekorimin e Dardan ‘kaubojit’

Vetëm një ditë pas dënimit me gjobë prej 1.700 eurove nga Gjykata Themelore në Gjakovë- Dega në Malishevë të ministrit për Diasporë dhe Investime Strategjike, Dardan Gashi, ...

Ramush Haradinaj arsyeton ministrat që gjuajtën me alltia

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se vendimi i Gjykatës, e cila i shpalli fajtorë ministrat Dardan Gashi dhe Endrit Shala, "nuk len hapësirë për ndërhyrje ...

Dardan 'kauboji' merr titullin e 'kalorësit' nga Presidenti Meta

Vetëm një ditë pasi që Gjykata e shpalli fajtorë dhe dënoi për gjuajtje me armë zjarri, ministri i Ministrisë së Diasporës dhe Investimeve Strategjike, Dardan Gashi ë...

A do të shkarkohen dy ministrat e dënuar të Qeverisë Haradinaj?

Sot Gjykata Themelore e Gjakovës- Dega në Malishevë sot dënoi me gjobë Dardan Gashin, ministër për Diasporë dhe Investime Strategjike dhe Endrit Shala, ministër i ...

Prokurori nuk e di nëse do të bëjë ankesë për rastin e të shtënave në odë të Limajt

Gjykata Themelore e Gjakovës – Dega në Malishevë, ka dënuar sot dy ministra dhe një ish kryetar komuna për gjuajte me armë.

Dardan Gashi e pranon dënimin për të shtënat me armë në odë

Dardan Gashi, ministër për Diasporë dhe Investime Strategjike, është shpallur sot fajtor për të shtënat me armë në odën e Fatmir Limajt në Banjë të ...

Gjykata gjobit Sami Lushtakun, Dardan Gashin e Endrit Shalën për gjuajtjen me alltia- VIDEO

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!