Postet nga: dardan gashi

Gashi: Albin Kurti u dënua me 1.3 vjet burg për armëmbajtje, standardi duhet të vlejë edhe për Sami Lushtakun

Gazetari Kreshnik Gashi ka bërë një analogji mes dënimit me 1.3 vjet burg të deputetit Albin Kurti dhe dënimit të mundshëm të ministrave Dardan Gashi e Endrit ...

Si u deklaruan Gashi, Shala e Lushtaku për të kaluarën penale dhe gjendjen e tyre ekonomike?

Endrit Shala, ministër i Tregtisë, Dardan Gashi, ministër për Diasporë, e Sami Lushtaku ish-kryetar i Komunës së Skenderajt, sot janë ulur në bankën e të ...

Ministrat Shala, Gashi dhe të tjerët e pranuan fajin për gjuajtjet me armë, Lushtaku mbrohet në heshtje

Endrit Shala, ministër i Tregtisë, Dardan Gashi ministër i Diasporës e kanë pranuar fajësinë për akuzat e Prokurorisë lidhur me gjuajtjet me armë në odë...

Dardan Gashi, Endrit Shala e Sami Lushtaku nesër deklarohen rreth fajësisë për gjuajtjet me alltia

Endrit Shala, ministër i Tregtisë, Dardan Gashi, ministër për Diasporë e Sami Lushtaku ish-kryetar i Komunës së Skenderajt, nesër pritet që sërish të ulen ...

Krejt çka ndodhi në seancën 20-minutëshe për gjuajtjet me alltia në odën e Limajt

Ministra aktualë e një ish-kryetar komune janë shfaqur sot në mëngjes në Malishevë.

VIDEO: Paraqitja e Sami Lushtakut, Dardan Gashit e të tjerëve në gjyqin për alltia

Derisa po hynte në sallën e gjyqit, Sami Lushtaku, njëri nga të akuzuarit  komentoi edhe shpejtësinë e KALLXO.com për të raportuar.

Nesër gjykimi ndaj Dardan Gashit, Endrit Shalës, Sami Lushtakut dhe të tjerëve për gjuajtjet me armë

Endrit Shala, ministër i Tregtisë dhe Dardan Gashi, ministër për Diasporë, nesër pritet të ulen në bankën e të akuzuarve në Gjykatën Themelore të ...

Ministria e Diasporës jep njoftimin për lindjen e djalit të ministrit Gashi

Ministria e Diasporës dhe Investimeve Strategjike në faqen zyrtare të saj nuk ka dhënë ndonjë njoftim lidhur me qëllimet pse është themeluar kjo ministri.