array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(28) "https://kallxo.com/shendeti/"
 }
}

Një tjetër rast i dyshimtë me coronavirus në Kosovë del negativ

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka bërë të ditur se sot ka marrë informatë nga Klinika Infektive e QKUK-së për një ...

Në QKUK, Klinika që shëron coronavirusin nuk ka sapunë në banjo

Brenda ditës, nëpër njoftime, institucionet shëndetësore njoftojnë se janë duke testuar katër deri në pesë pacientë për virusin e rrezikshëm coronavirus.

Policët kufitarë në pritje të maskave të avancuara për mbrojtjen nga coronavirus

Deri më sot në Kosovë nuk ka pasur asnjë rast të infektuar me coronavirus, ndonëse në shumë vende të botës ky virus po merr qindra jetë njerëzish.

Coronavirusi arrin në Bosnje e Hercegovinë

Bosnjë dhe Hercegovina ka konfirmuar rastin e saj të parë me coronavirusin e ri, raportoi të enjten televizioni i Republikës Serbe, duke cituar ministrinë e Shëndetësisë.

Komisioni për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale voton fushëveprimin

Komisioni për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale në mbledhjen e radhës ka miratuar fushëveprimin e Komisionit.

Coronavirusi, Twitter i kërkon stafit të punojë nga shtëpia

Twitter kërkoi nga punonjësit e tij të punojnë nga shtëpitë, për të ndihmuar në frenimin e përhapjes së coronavirusit.