Postet nga: stacioni i autobusëve

Punëtori i Stacionit të Autobusëve pranon fajin për mbi 12 mijë eurot e përvetësuara

Gati katër vjet pas ngritjes së aktakuzës, një punëtor i Stacionit të Autobusëve në Prishtinë e pranoi fajësinë në akuzën për përvetë...

Prishtinë: Zhduket mistershëm 15 vjeçarja nga Austria

Një vajzë 15 vjeçare është raportuar e zhdukur nga familja e saj ditën e parë të vitit të ri, përderisa sipas deklaratave të familjarëve, e mitura dyshohet ...

Komuna e Vushtrrisë ende pa stacion të autobusave

Vushtrria është ndër të paktat qytete e cila nuk ka një stacion të autobusëve.

Stacioni i autobusëve në Gjilan pritet të punojë 24 orë gjatë verës

Komuna e Gjilanit  ka njoftuar së gjatë muajve të verës Stacioni i Autobusëve do të jetë i hapur 24 orë pasi që pritet të ketë fluks më të madh ...

Istog, punëtorët e Stacionit të Autobusëve punojnë pa paga

Janë bërë 1 vit e gjysmë që kur Agim Ukaj, punëtor në Stacionin e Autobusëve të Istogut, nuk ka marrë pagë të rregullt për punën që ...

Investimi 100 mijë eurosh që shkoi huq në Stacionin e Autobusëve në Prishtinë

Pas investimeve mijëra euro të kryetarit të Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti në vendosjen e rrethojave në Stacionin e Autobusëve dhe për shitjen e biletave ...

Pejë, vdes duke pritur në stacion të autobusëve

Një person ka vdekur gjatë ditës së djeshme duke pritur në stacionin e autobusëve në lagjen "Dardania", në Pejë.

Zgjedhet kryeshefi i ri i Stacionit të Autobusëve

Në krye të Stacionit të Autobusëve të Prishtinës është emëruar Luan Hoti.