Postet nga: shëngjin

Tre motra sjellin shijen e kuzhinës afgane në Shëngjin

Mes bizneseve të shumta në Shëngjin ndodhet edhe një restorant i cili menaxhohet nga 4 vajza afgane. Pasi i evakuan nga vendi pas rënies së Kabulit dhe i akomoduan ...

VIDEO: Pushuesit në Shëngjin kapen dorë për dore dhe shpëtojnë disa të tjerë që rrezikonin të mbyteshin në detin e trazuar

Shumë pushues në plazhin e Shëngjinit janë organizuar sot duke u kapur dorë për dore për të shpëtuar disa të tjerë që rrezikonin të mbyteshin pas ...

Shëngjin, dallgët rrezikojnë pushuesit nga Kosova, momenti i shpëtimit

Dallgët e mëdha kanë rrezikuar jetën e disa pushuesve nga Kosova në Shëngjin, raporton Top-Channel.

Zgjatja e orarit të muzikës rikthen jetën e natës në Shëngjin

Enver Parllaku me origjinë nga Kukësi ka ardhur nga Amerika për të kaluar pushimet verore në Shëngjin. Sëbashku me familjen prej ditësh është akomoduar në ...

Stuhi shiu në Shqipëri, boshatisen plazhet në Shëngjin e Durrës

Sipas Meteoalb, reshjet e shiut nga 20 deri në 50 milimetër, u intensifikuan ne Pukë, Kukës, Dibër, Burrel, Rrëshen, Krujë, Tiranë, Durrës dhe Elbasan. Këto sasi ...

(VIDEO ) Rrihen me shkopinj e grushte, 2 vëllezër kosovarë me dy nga Shëngjini

https://www.cdnimpuls.com/video/60d0410231307.mp4

Shëngjin, mbytet një 78-vjeçar në det

Një 78-vjeçar ka gjetur vdekjen ditën e sotme në Shëngjin.

Përgjatë pasurisë natyrore të Lissusit

Në një udhëtim me autobus, të duhen gati tri orë e gjysmë që të arrish të shkelësh rërën e nxehtë të bregdetit e të shohësh ...