Postet nga: plagosje me thikë

Sherr në Shëngjin, plagoset me thikë në zemër një pushues nga Kosova

Një 50-vjeçar i identifikuar si S.B. me origjinë nga Kosova ka mbetur i plagosur nga një person tjetër H. B. 66 vjeç, po nga Kosova, i cili është ...

Plagoset një person me thikë në Prishtinë

Një person është plagosur nga goditja me thikë pas një përleshje me fizike në mes të disa personave në lagjen “Dardania” në Prishtinë.

Tiranë, plagosi me thikë kunatin, arrestohet i dyshuari

Pas një pune të mirorganizuar dhe të pandërprerë për dokumentimin e ngjarjes së datës 18 shkurt dhe kapjen e autorit, nga Komisariati i Policisë Nr.6 në Tiranë, në ...

Plagosen me thikë babë e bir në Fushë Krujë, kapet i dyshuari

Dy persona kanë mbetur të plagosur nga goditjet me thikë që kanë pësuar nga një i dyshuar.

Vdes në spitalin e Fierit personi që u ther dje me thikë

Në spitalin e Fierit ka vdekur 46-vjeçari, i cili u plagos dje me thikë nga një 31 vjeçar.

Një i vdekur e dy të plagosur në Gjakovë

Një person ka vdekur e dy të tjerë janë plagosur nga një therje me thikë që ka ndodhur në fshatin Bardhaniq në Komunën e Gjakovës.

Plagoset me thikë infermierja në Lushnjë, arrestohet i dyshuari

Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të plagosjes me thikë të infermieres së qëndrës shëndetësore në fshatin Arrëz të Lushnjës.

Plagosje me Thikë në Prishtinë

Policia ka arrestuar të dyshuarin pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht me thikë një person të gjinisë mashkullore.