Pushime në plazhin më të bukur në Shëngjin, Rana e Hedhun ekskluzivitet nga Kompania Shpejtimi

Kompania Turistike Shpejtimi sjell ofertën më të re dhe ekskluzive për pushime në plazhin magjepsës të Rërës së Hedhur në Shëngjin. Kjo ofertë speciale përfshin akomodimin në hotelin e njohur “INHERITOR”, i cili gjendet në plazhin më të vlerësuar në këtë zonë.

Për periudhën 01 – 15 Qershor, çmimi është 35€ për person. Nga 16 – 30 Qershor, çmimi rritet në 40€ për person, ndërsa nga 01 – 15 Korrik, akomodimi është 45€ për person. Ofertat për fëmijë janë gjithashtu shumë atraktive. Fëmijët nga 0-8 vjeç paguajnë vetëm 10€ në natë, ndërsa ata nga 8-15 vjeç paguajnë 15€ në natë.

Në çmim përfshihet akomodimi në hotelin “INHERITOR”, mëngjesi, dhe një çadër plazhi për çdo dhomë. Për ata që duan më shumë nga pushimet e tyre, Kompania Shpejtimi ofron dhe shërbime ekstra për t’i bërë ditët e plazhit edhe më të paharrueshme. Bileta kthyese kushton 15€, ndërsa përdorimi i pishinës është 10€ për person për tërë ditën, sipas dëshirës.

Për të rezervuar vendin tuaj në këtë destinacion të mrekullueshëm, ju mund të kontaktoni përmes Viber ose WhatsApp në numrat e mëposhtëm: 044 184 194 dhe 049 184 195.

Rezervimet dhe pagesat mund të bëhen edhe në zyrat tona të cilat gjenden në Prishtinë, Dardani përballë bustit të Bill Clinton; në Therandë, Stacioni i Autobusëve; dhe në Prizren, Rruga De Rada.

Mos humbisni këtë mundësi të shkëlqyer për të kaluar pushimet tuaja në një nga plazhet më të bukura të Shqipërisë. Partneri juaj për udhëtime, Kompania Turistike Shpejtimi, ju garanton një eksperiencë të paharrueshme në hotelin “INHERITOR” në Shëngjin.

Rezervoni tani dhe shijoni një verë të mbushur me diell, det dhe relaks.