Postet nga: Bregdeti shqiptar

Pushime në plazhin më të bukur në Shëngjin, Rana e Hedhun ekskluzivitet nga Kompania Shpejtimi

Kompania Turistike Shpejtimi sjell ofertën më të re dhe ekskluzive për pushime në plazhin magjepsës të Rërës së Hedhur në Shëngjin. Kjo ofertë speciale ...

Kompania Turistike Shpejtimi vjen me befasi për pushimet verore!

Kompania Turistike Shpejtimi, e njohur për shërbimet e saja, ka njoftuar se nga data 23 maj e këtij viti do të realizohen çdo ditë nisje nga Prishtina në ...

Shqipëria mirëpret projektet turistike të propozuara nga kompania e Jared Kushnerit

Në Tiranë kryeministri Edi Rama mirëpriti sot planet e kompanisë amerikane Affinity Partners e sipërmarrësit Jared Kushner për të investuar në turizmin shqiptar.

Mbi 40 mijë qytetarë të Kosovës ia mësyjnë bregdetit shqiptar këtë fundjavë

Fundjava e fundit e gushtit duket se ka zbrazur Kosovën. Me mijëra automjete e qytetare janë nisur këtë fundjavë drejt bregdetit shqiptar, duke sjelle ngarkesë trafiku në ...

Trendi më i ri i hotelerisë për 2023, Aqua Park dhe 4 pishina - VIDEO

Hoteli superluksoz i vendosur në Golem të Kavajës paraqet trendin më të ri të hotelerisë të vitit 2023. Bonita Luxury Resort paraqet investimin e klasit të lartë botëror të ...

Sharr Travel prezanton ofertën e korrikut për pushime në bregdetin shqiptar

Në pikun e sezonit ka ulur çmimet e udhëtimit kompania turistike “Sharr Travel". Të gjithë adhuruesit e rivierës shqiptare mund të udhëtojnë me çmime të zbritura në ...

Oferta e muajit qershor për bregdetin shqiptar

Bregdeti shqiptar vazhdon të jetë një nga destinacionet më të preferuara për kosovarët dhe në veçanti për diasporën shqiptare. Me më shumë se 360 kilometra vijë ...

Shqipëri, sezoni turistik mes sfidave për cilësinë e shërbimeve

Sezoni turistik në Shqipëri ka nisur me grupet e vizitorëve në trashëgiminë kulturore dhe në pasuritë natyrore.