Postet nga: Reshjet e borës

Në ditën e parë të punës, ministri Abdixhiku jep urdhra

Ministri i ri i Infrastrukturës, Lumir Abdixhiku, në ditën e tij të parë të punës ka dhënë urdhra.

FOTO: Prishtina zbardhet nga bora

Pas një stuhie shiu, në orët e mbrëmjes në Kosovë kanë nisur reshje të mëdha të borës.

Vetura rrokulliset te Liqeni i Badocit

Një veturë ka pësuar vet aksident afër liqenit të Badocit sot gjatë ditës.

Policia apel vozitësve për kujdes për shkak të vështirësive në rrugë

Policia e Kosovës ka bërë apel të qytetarët që të respektojnë shenjat e trafikut rrugor si dhe të jenë shumë vigjilent, për shkak të vështirë...

(VIDEO) Agim Bahtiri me kamion pastron rrugët e Mitrovicës

Reshjet e borës të cilat kanë filluar gjatë ditës së djeshme kanë vështirësuar qarkullimin me automjete në shumë rrugë në Kosovës.

Policia bën apel për qarkullimin në rrugë  

Të reshurat e borës gjatë ditës, ngricat në orët e mbrëmjes, gjatë natës, dhe në orët e hershme të mëngjesit nëpër ...

Ngricat në rrugë, Komuna e Prishtinës bën apel për kujdes në komunikacion

Reshjet e borës gjatë ditës së sotme kanë vështirësuar qarkullimin në komunikacion.

Anulohen dy fluturime për shkak të reshjeve të borës

Dy fluturime janë anuluar gjatë ditës së sotme në Aeroportin ”Adem Jashari”” në Prishtinë për shkak të reshjeve të borës.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!