Postet nga: Reshjet e borës

Ngrin Liqeni i Badovcit - FOTOGALERI

Moti i ftohtë dhe reshjet e pandalshme të borës kanë bërë që Liqeni i Badovcit të ngrijë.

VIDEO:Policia e Kosovës apelon për kujdes në trafik

Policia e Kosovës me qëllim të ngritjes së nivelit të sigurisë në trafik dhe parandalimin e aksidenteve ka bërë përsëri apel tek qytetarët pë...

Aksident në Veri të Mitrovicës, vetura del nga rruga

Një veturë është aksidentuar gjatë ditës së sotme në Veri të Mitrovicës.

Vetaksident në Veternik, dy persona të lënduar

Një vetaksident ka ndodhur para një ore në lagjen Veternik në Prishtinë.

Policia e Kosovës bën apel për kujdes të shtuar në trafik

Policia e Kosovës përmes një njoftimi, referuar kushteve atmosferike, ndryshimit të motit me të reshura më të dendura të borës në vend, ka bërë apel tek ...

Dy aksidente të njëpasnjëshme në Malishevë, pesë vetura të përfshira

Dy aksidente trafiku të një pas njëshme kanë ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Dragobilë- Pagarushë në Malishevë, saktësisht tek “Guri i Maralisë”.

Komuna: Gjendja e rrugëve në Prishtinë dhe fshatra është e mirë

Komuna e Prishtinës thotë se gjendja e rrugëve në qytet dhe e rrugëve kryesore të fshatrave është e mirë.

Ministria tregon në cilat rrugë ka probleme shkaku i borës

Ministria e Infrastrukturës bën të ditur se situata në rrugët e Kosovës pas fillimit të reshjeve të borës është në kushtet e normales.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!