Postet nga: Policia

Sulmohet punëtori i KEDS në Prizren

Në Prizren një punëtor i KEDS-it është sulmuar fizikisht, nga një konsumator gjatë kohës sa i njëjti ishte duke kryer detyrën e tij. Për pasojë, ...

AGK: Të merren masa ndaj personave që kërcënuan dhe penguan ekipin e KALLXO.com në Rahovec

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës - AGK, ka deklaruar se me shqetësim ka pranuar lajmin për kërcënimin dhe pengimin në detyrë nga Mehdi Shehu ...

Arrestohet i dyshuari në Mitrovicë për përfshirje në rrahje

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person në komunën e Mitrovicës.

Policia hap rast për kërcënimin e ekipit të KALLXO.com

Ekipi i KALLXO.com është kërcënuar dy ditë më parë në komunën e Rahovecit përderisa ishin duke xhiruar në afërsi të teqes “Haxhi Shejh Iljazi ...

Gjakovë, arrestohet i dyshuari për tentim vrasje me armë zjarri

Një i dyshuar është arrestuar në Gjakovë pasiqë i njëjti ka shtënë me armë zjarri në drejtim të zyrës së një personi.

Gjilan, sulmon fizikisht bashkëshorten

Një i dyshuar është arrestuar në Gjilan nën dyshimin se e ka sulmuar bashkëshorten e tij, duke i shkaktuar lëndime.

Shtime, sulmon vajzën e bashkëshortes së tij

Një i dyshuar është arrestuar në Shtime nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht vajzën e  bashkëshortes së tij.

Viti, arrestohet i dyshuari për sulm ndaj bashkëshortes së tij

Një i dyshuar është arrestuar në Viti nën dyshimin se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij duke i shkaktuar lëndime trupore.