Postet nga: oferta

Çmime tejet të ulëta, kualitet tejet i mirë!

Të mirat në Petrol Company nuk kanë fund! Niseni muajin me kursime...

Pusho në Durrës “Bay Hotel” me ofertën e “Sharr Travel” - All Inclusive vetëm 70 euro

Një super hotel i ndërtuar me shumë shije buzë plazhit të bukur te shkëmbi i Kavajës në Durrës tashmë është i gatshëm plotësisht pë...

Pushime në plazhin më të bukur në Shëngjin, Rana e Hedhun ekskluzivitet nga Kompania Shpejtimi

Kompania Turistike Shpejtimi sjell ofertën më të re dhe ekskluzive për pushime në plazhin magjepsës të Rërës së Hedhur në Shëngjin. Kjo ofertë speciale ...

Kompania Turistike Shpejtimi vjen me befasi për pushimet verore!

Kompania Turistike Shpejtimi, e njohur për shërbimet e saja, ka njoftuar se nga data 23 maj e këtij viti do të realizohen çdo ditë nisje nga Prishtina në ...

Çmimet të lira, shërbimet më të mira dhe respekt për punëtorët në Petrol Company

Petrol Company sot më shumë se kurrë mundohet ta theksoj rëndësinë e angazhimit të kompanive që me të gjitha kapacitetet të mundohen që punëtorët e tyre ...

Nga 6 Prilli, PrishtinaTicket shton dhe një destinacion të ri!

Duke filluar nga data 6 Prill 2024, kompania Prishtina Ticket njofton se nga Aeroporti i Prishtinës do të shtohet destinacioni më i ri, Prishtinë-Hannover-Prishtinë.

Po lulëzojnë ofertat n’BAU MARKET

Ka ardhë pranvera në BAU Market!

HIB me oferta të jashtëzakonshme me lansimin e aplikacionit mobil - dhuron 2 vetura elektrike dhe shumë shpërblime tjera 

Korporata HIB ka lëshuar aplikacionin e saj mobil për iOS dhe Android. Përveç shumë funksioneve të dobishme, aplikacioni i ri mobil i HIB ju mundëson të ...