Postet nga: oferta

Mbi 200 produkte me zbritje te www.Dyqani.im

Pas një kampanje të suksesshme me zbritje të laptopëve nga Dyqani.im, vazhdojmë me zbritjen më të madhe në teknikën të bardhë, televizorë dhe aksesor për shtë...

Zbritje e madhe në Shell Kosova

Për nderë të festes së Fitër Bajramit ejani dhe përfitoni zbritje 6 cent në të gjitha pikat e Shell, si dhe përfito ekstra zbritje me kartelat e ...

Auto Mita: Për çdo veturë të re, servisi falas TON’ JETËN!

Kur kanë kaluar vetëm disa ditë prej lansimit të ofertës së re të liderit të industrisë së automobilieve, Auto Mita, rrjetet sociale janë mbushur me diskutime për ...

Shell vjen me ofertën e re 'Shell Loyalty Card'

 

Oferta më e re nga platforma satelitore AlbSat – 49.90 euro në vit

Platforma satelitore AlbSat sjell ofertën 1 vjeçare për vetëm 49.90 euro në vit, përmes kësaj oferte të gjithë klientët e rinj do të kenë mundë...

Dyqani.im sjell zbritje në më shumë se 15 lloje të laptopëve

Në kohë pandemie, ku shumica kemi nevojë për pajisje pune, Dyqani.im ka vendosur të bëjë zbritje marramendëse në brendet më të famshme të laptopëve si: ...

Mustafa: LVV duhet ta vlerësojë mirë ofertën e fundit të LDK-së

Mustafa: LVV duhet ta vlerësojë mirë ofertën e fundit të LDK-së

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa ka folur për arsyet e mosarritjes së koalicionit me Lëvizjen Vetëvendosje deri më tani.

Artmotion sjell ofertën 'Black friday'

Kompania Artmotion njofton se në "Black Friday" sjell pakon atraktive në treg "Pakon Dream" vetëm për 19.90 euro për 3 muaj.