Postet nga: Nisma Socialdemokrate

Zyrtarët e Nismës presin në takim Ilir Metën

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, sot është takuar me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

Nisma në Prizren përkrah PDK-në në balotazhin e 14 nëntorit

Nisma Socialdemokrate, dega në Prizren do të përkrah Partinë Demokratike të Kosovës (PDK), për balotazhin e 14 nëntorit në këtë komunë.

Kandidati i Nismës për kryetar të Kamenicës: Do t'i funksionalizoj këshillet lokale

Kandidati për kryetar të Komunës së Kamenicës, Albert Sermaxhaj nga Nisma Socialdemokrate, në Debat Pernime ka thënë se ndër vendimet e para që do të ...

Kandidati i Nismës për kryetar të Podujevës: Krejt asfaltin kam me shtru vet

Kandidati nga radhët e Nismës Socialdemokrate për kryetar të Podujevës, Xhemajl Hasani në Debat Pernime, duke folur për infrastrukturën në këtë komunë duke ...

Kryeinspektori i Punës kandidat për kryetar të Malishevës

Kryeshefi i Inspektoratit të Punës, Ekrem Kastrati, do të jetë kandidat për kryetar të Komunës së Malishevës nga ana e partisë Nisma Socialdemokrate.

Valdete Dushica-Bajrami largohet nga Nisma

Ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nisma Socialdemokrate, Valdete Dushica-Bajrami ka bërë të ditur se nuk do të jetë më pjesë e këtij subjekti ...

Djali i axhës së ministrit të Nismës Socialdemokrate në prag të përfitimit të një granti në vlerë mijëra euro

Biznesi i djalit të axhës së ministrit në detyrë të Tregtisë dhe Industrisë, Vesel Krasniqit, ka hyrë në listën preliminare për përfitimin e një subvencioni të ...

NISMA Socialdemokrate në Prizren: Skandali që po ndodhë në Drejtorinë e Arsimit

Nisma Socialdemokrate, dega në Prizren ka publikuar në llogarinë e tyre në rrjetin social në Facebook, disa dokumente përmes së cilave pretendon për parregullsi në Drejtorinë Komunale të ...