Postet nga: Fatmir Limaj

Takohen liderët e partive të koalicionit qeverisës, Limaj: Biseduam për fillimin e vitit të ri shkollor

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, pas takimit që ka zhvilluar me krerët e partive të tjera të koalicionit qeverisës, kryeministrin, Avdullah Hoti, kreun e AAK-së, Ramush ...

Fatmir Limaj: Të bashkohemi e ta mbyllim këtë temë, leni fërkimet politike

Kreu i Nismës socialdemokrate, Fatmir Limaj pas një takimi mes krerëve të koalicionit qeverisës LDK-AAK-Nisma ka thënë se nuk ka mospajtime mes partnerëve të qeverisë.

Limaj: Është e turpshme të diskutohet për temën e presidentit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, pas takimit me krerët e partive të koalicionit qeverisës, të thirrur nga kryeministri Avdullah Hoti, ka thënë se temë kryesore ...

Avdullah Hoti nesër takohet me Isa Mustafën, Ramush Haradinajn e Fatmir Limajn

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka njoftuar se nesër bashkë me kryetarin e LDK-së, Isa Mustafën, do të takohet me partnerët e koalicionit, për të ...

Kundërsulmi i Fatmir Limajt, ia merr AAK-së kandidatin për kryetar komune

Kryetari i NISMA-s Socialdemokrate përmes një njoftimi në Facebook ka njoftuar se kandidati i AAK-së për kryetar komune në Malishevë Kajtaz Gashi ka aderuar në këtë parti.

Sa kushton BMW e Fatmir Limajt?

Agjencia Kundër Korrupsionit (AKK) ka publikuar deklarimet e pasurisë të zyrtarëve që kanë poste publike.

Vendimet e qeverisë Hoti nuk vlejnë për Skënder Hysenin, sërish i reziston maskës

Koordinatori i emëruar për dialogun Kosovë -Serbi, Skënder Hyseni nga LDK dhe kryetari i Nisma-s, Fatmir Limaj, janë takuar sot në një lokal të Prishtinës pa ...

Jakup Krasniqi infektohet me COVID-19, Limaj i dëshiron shërim të shpejtë

Kryetari i partisë Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka njoftuar se bashkëpartiaku i tij Jakup Krasniqi, isgh-kryetar i Kuvendit të Kosovës, është infektuar nga COVID-19 me ç’rast i ka ...