Postet nga: Kamenicë

Arrestohet një person, dyshohet se u dërgonte mesazhe ngacmuese një çifti

Një burrë në Kamenicë është arrestuar nën dyshimin se përmes telefonit u kishte dërguar mesazhe ngacmuese një burri dhe një gruaje, çift bashkëshortor.

Qëndron Kastrati për “festën” te shkollat në Kamenicë: Problemi nuk qëndron te qytetari

Kryetari në largim i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, ka deklaruar se problemi e as mangësitë te “hapja” e sotme e shkollave nuk qëndrojnë te ...

Qëndron Kastrati e pranon humbjen në Kamenicë

Kandidati për kryetar të Komunës së Kamenicës i ka uruar fitoren kundërkandidatit të tij nga LVV, Kadri Rahimaj.

Qendron Kastrati pretendon se u sulmua nga imami dhe vëllai i tij në Karaçevë

Kandidati për kryetar të Komunës së Kamenicës, nga lista e PSD-së, Qendron Kastrati ka thënë se është sulmuar mbrëmë nga disa persona.

Rahimaj i Vetëvendosjes: Do ta rikthejmë pushtetin në Kamenicë

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Komunës së Kamenicës, Kadri Rahimaj në “Debat Pernime” ka thënë se do ta rikthejnë Vetëvendosjen në ...

LVV dhe AAK, bëhen bashkë në balotazhin për Kamenicë

Dega e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në Kamenicë (Dardanë) do të mbështes kandidatin e Lëvizjes Vetëvendosje!, në raundin e dytë të zgjedhjeve ...

Gjilan, Dënohet roja i pyellit dhe menaxherin i një kompanie private, akuzoheshin për dy vepra penale

Skënder Fetiu, roje pyelli në Kamenicë, i akuzuar për keqpërdorim të detyrës zyrtare, dhe Kamer Leci, menaxher i një kompanie private, i akuzuar për veprimtari ...

Kamenicë: VV e PSD shkojnë në balotazh

Kryetari aktual i Kamenicës, Qëndron Kastratit do t’i duhet që të ballafaqohet në balotazh me kandidatin e LVV-së, Kadri Rahimaj.