Postet nga: Kamenicë

Qëndron Kastrati, i tregon qeverisë se si mund të vaksinohen qytetarët pa krijuar tollovi

Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati në një postim në facebook ka shkruar për procesin e vaksinimit i cili është duke u zhvilluar në Qendrë...

Kamenica

Kamenicë, arrestohet nën dyshimin e shtënies me armë zjarri

Është arrestuar një burrë në fshatin Koretin të Kamenicës pasi dyshohej se ka shtënë më armë zjarri.

Komuna e Kamenicës nënshkruan marrëveshje për “KIKA HILLS”

Komuna e Kamenicës sot ka nënshkruar marrëveshje për projektin turistik “KIKA HILLS”.

Arrestohet polici, dyshohet për sulm seksual ndaj të miturës

Një zyrtar policor është arrestuar pasditën e sotme nga Inspektorati Policor i Kosovës. 

Dyshohen se shfrytëzuan seksualisht dy të mitura, arrestohen dy persona

Dy persona janë arrestuar nën dyshimin se kanë keqpërdorur seksualisht dy vajza të mitura.

Kamenicasi arrestohet pasi rrahu nënën e tij

Policia në Kamenicë mëngjesin e ditës së djeshme ka arrestuar një person të dyshuar për dhunë në familje.

Kamenicë, gjuan me armë në drejtim të dy personave

Policia e Kosovës njofton se në Kamenicë ka arrestuar një të dyshuar pasi që i njëjti dyshohet se ka shtënë me armë zjarri në drejtim të dy ...

Arrestohen dy persona për kontrabandim të kërpudhave

Dy persona janë shoqëruar në stacionin policor pasi që gjatë kontrollit të veturës së tyre janë gjetur dhe konfiskuar një sasi e kërpudhave.