Postet nga: kalim ilegal i kufirit

kufi bernjak policia

Gjatë patrullimit me KFOR-in, policia vëren një veturë duke hyrë ilegalisht nga Serbia në Kosovë

Një veturë e cila drejtohej nga një burrë ndërsa në ulësen e pasagjerit gjendej edhe një burrë tjetër janë vërejtur nga policia duke hyrë përmes ...

Hyri ilegalisht në Kosovë, Policia ndalon një boshnjak me shtetësi të Serbisë

Policia në Leposaviq ka shoqëruar në stacion policor një shtetas të Serbisë të nacionalitetit boshnjak, pasi dyshohet se kishte hyrë ilegalisht nga Serbia në territorin e Kosovës.

Leposaviq, dy të arrestuar për kalim ilegal të kufirit me Serbinë

Dy persona janë arrestuar nga Policia e Kosovës dje në Koshuticë të Leposaviqit.

Ndalohet nga Policia një serb që dyshohet se hyri në Kosovë përmes rrugëve ilegale

Policia e Kosovës të mërkurën në Bistricë të Leposaviqit ka ndaluar një veturë që drejtohej nga një serb.

Policia ndalon veturën me targa të Serbisë në Leposaviq, kapen dy të dyshuar për kalim ilegal të kufirit

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje gjatë patrullimit kanë ndaluar një veturë me targa të Serbisë.

Jabllanoviq flet në lidhje me rastin e iniciuar për kalimin ilegal të kufirit

Aleksandër Jabllanoviq, kreu i Partisë së Serbëve të Kosovës, mbrëmjen e kaluar është ndaluar nga një patrullë nën dyshimet se i njëjti ka kaluar ...

Hyri ilegalisht në Kosovë, shtetasi i Bosnjë Hercegovinës arrestohet pas gati 3 muajve

Policia e Kosovës ka njoftuar se kanë arrestuar një shtetas të Bosnjës dhe Hercegovinës nën dyshimin se ai ka kaluar ilegalisht kufirin.

Të shpallur në kërkim ndërkombëtar Policia e Shtetit kap dy të dënuar për drogë e mbajtje të armëve pa leje

Dy shtetas janë kapur dhe ekstraduar në Shqipëri nën dyshimet për posedim të drogës, pjesëmarrjes në grupe kriminale, mbajtje të armëve pa leje, e ...