Postet nga: haki rugova

Haki Rugova përballë Jeta Xharrës - LIVE

Sonte në emisionin "Jeta në Komunë" i pari i Istogut, Haki Rugova, u përball me krypometraxhinjtë e KALLXO.com, të cilët ia kanë kanë matur premtimet që ai ...

Berisha: Rugova është tërhequr nga nënshkrimi i kontratës për kompaninë e vëllait

Pak pasi Gjykata e Pejës ka aprovuar propozimin e Prokurorisë për caktimin e masës së arrestit shtëpiak ndaj kryetarit të Istogut, Haki Rugova, Lidhja Demokratike e ...

Mustafa: Arrestimi i Haki Rugovës, për ta dëmtuar atë dhe LDK-në

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, për arrestimin e kryetarit të Istogut, Haki Rugovës, ka thënë se është bërë me qëllime politike, për ta dë...

Arrest shtëpiak për Haki Rugovën

Gjykata e Pejës ka aprovuar propozimin e Prokurorisë për caktimin e masës së arrestit shtëpiak ndaj të pandehurit Haki Rugova, i cili dyshohet se ka kryer ...

Avokati: Prokuroria ka dorëzuar fakte të falsifikuara në lidhje me Haki Rugovën

Pasi ka përfunduar paraqitja e kryetarit të Komunës së Istogut, Haki Rugova dhe zyrtarëve të tjerë para Gjykatës, avokati mbrojtës i kryetarit të Komunës ...

Haki Rugova dhe të tjerët paraqiten në Gjykatë

Kryetari i Komunës së Istogut, Haki Rugova dhe dy zyrtarët e tjerë kanë dalë para gjyqtarit në Gjykatën të Pejës.

Sot kryetari i Istogut, Haki Rugova, del para gjyqit

Sot në ora 10:00, kryetari i Komunës së Istogut, Haki Rugova, pritet të dalë para gjyqtarit në Gjykatën të Pejës.

Arrestimi i Haki Rugovës, reagon i vëllai

Nesër në ora 10:00 Haki Rugova pritet të del para gjyqtarit në Gjykatën Themelore të Pejës.