Postet nga: Gramoz Vokrri

Edhe Gjykata e Apelit refuzon ankesën e Gramoz Vokrrit

Gjykata e Apelit e ka hedhur poshtë ankesën e Gramoz Vokrrit lidhur me pretendimet për shkeljet nga ana e Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK).

(DOKUMENT) Gjykata refuzon ankesën e Gramoz Vokrrit

Gjykata Themelore në Prishtinë ka refuzuar ankesën e Gramoz Vokrrit lidhur me ligjshmërinë e thirrjes së Kuvendit të rregullt zgjedhor për kryetar të FFK-së i caktuar pë...

Gramoz Vokrri padit FFK-në

Gramoz Vokrri do të dorëzojë padi në Gjykatën Themelore të Prishtinës kundër vendimit të Federatës së Futbollit të Kosovës për mos lejimin e ...

Vokrri publikon nënshkrimet e kontestuara nga komisioni për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor të FFK-së

Gramoz Vokrri ka bërë publike nënshkrimet e tre ekipeve, FC Prishtina, KF Ulpiana 1926 dhe KF Kika, nënshkrime këto të kontestuara nga komisioni për mbarëvajtjen ...

Gramoz Vokrri flet për KALLXO.com pasi iu refuzua kandidatura e tij për të parin e FFK-së

Komisioni për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor të Federatës së Futbollit të Kosovës ka vendosur që të refuzojë kandidaturën e Gramoz Vokrrit për të parin ...

Komisioni refuzon kandidaturën e Gramoz Vokrrit për të parin e FFK-së

Komisioni për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor të FFK-së, ka vendosur që të pranojë kandidaturën e Agim Ademit dhe ta refuzojë kandidaturën e Gramoz Vokrrit për ...

Ky është programi i Gramoz Vokrrit, kandidat për kryetar të FFK-së - DOKUMENT

Gramoz Vokrri ka zyrtarizuar ambicien e tij për t’u ngjitur në rrugën e babait të tij, Fadil Vokrrit.

Klubet dhe Ligat Rajonale të Futbollit që dhuruan nënshkrimet e tyre për Gramoz Vokrrin

Gramoz Vokrri sot edhe zyrtarisht e ka shpallur kandidaturën për të parin e Federatës së Futbollit të Kosovës.