Postet nga: dhune

E dëboi nga shtëpia dhe kanosi me vdekje gruan, Gjykata vendos për të dyshuarin

Të pandehurit E. E., nga Prizreni të premten i janë caktuar 30 ditë paraburgim pasi dyshohet se e ka kanosur me vdekje gruan e tij dhe i ka shkaktuar lëndime ...

Pas raportimit të KALLXO, identifikohet burri që u filmua duke ushtruar dhunë ndaj një vajze

Një video e publikuar nga KALLXO.com, ku shihej një burrë derisa ushtronte dhunë fizike ndaj një vajze në qytetin e Prizrenit, ka bërë që Policia të filloj me ...

Disa raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit për shkak të mosmarrëveshjeve

Policia e Kosovës ka njoftuar për katër raste të dhunës në familje në qytete të ndryshme të Kosovës.

Dhunë në ndeshjen Vushtrria - Malisheva, tifozët mbushin fushën me karrige

Ndeshja e barazhit për Superligën e Kosovës, mes Vushtrrisë dhe Malishevës është ndërprerë për shkak të dhunës që filloi nga ana e tifozë...

Prindi dyshon se fëmija i është sulmuar fizikisht nga mësuesja në shkollë

Me të filluar ora e mësimit një nxënës i klasës së katërt dyshohet se është sulmuar fizikisht nga një mësuese në muajin dhjetor të ...

Ferizaj, një grua raporton në polici se është dhunuar

Dje në Ferizaj Policia e Kosovës ka pranuar raportim për dhunim.

Ushtroi dhunë fizike ndaj një gruaje, arrestohet i dyshuari në Ferizaj

Një 31-vjeçar nga Ferizaj është arrestuar pasi i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj një gruaje.

Prizren, rrahu fëmijën e saj e më pas edhe burrin

Një person ka raportuar tek forcat e rendit se gruaja e tij, ka ushtruar dhunë ndaj fëmijës së tyre, 2-vjeçar, e më pas ka sulmuar fizikisht edhe ...