Postet nga: dhune

Dhunë në ndeshjen Vushtrria - Malisheva, tifozët mbushin fushën me karrige

Ndeshja e barazhit për Superligën e Kosovës, mes Vushtrrisë dhe Malishevës është ndërprerë për shkak të dhunës që filloi nga ana e tifozë...

Prindi dyshon se fëmija i është sulmuar fizikisht nga mësuesja në shkollë

Me të filluar ora e mësimit një nxënës i klasës së katërt dyshohet se është sulmuar fizikisht nga një mësuese në muajin dhjetor të ...

Ferizaj, një grua raporton në polici se është dhunuar

Dje në Ferizaj Policia e Kosovës ka pranuar raportim për dhunim.

Ushtroi dhunë fizike ndaj një gruaje, arrestohet i dyshuari në Ferizaj

Një 31-vjeçar nga Ferizaj është arrestuar pasi i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj një gruaje.

Prizren, rrahu fëmijën e saj e më pas edhe burrin

Një person ka raportuar tek forcat e rendit se gruaja e tij, ka ushtruar dhunë ndaj fëmijës së tyre, 2-vjeçar, e më pas ka sulmuar fizikisht edhe ...

KMDLNJ dënon dhunën në veri, kërkon nga Policia që pa asnjë kompromis të veprojë kundër krimit të organizuar

Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave e të Lirive të Njeriut ka reaguar pas aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit, duke e dënuar ...

Gjakovë – Babai sulmon djalin e tij

Policia e Kosovës njofton se është arrestuar një person i cili pas një mosmarrëveshje ka sulmuar djalin e tij.

Një muaj paraburgim të dyshuarit për rrahjen e një gruaje

Një muaj paraburgim të dyshuarit për rrahjen e një femre