Postet nga: deklarimi i pasurisë

Pronat e paluajtshme të Haradinajt kalojnë vlerën e 1 milion eurove

Vetëm pronat e paluajtshme e Ramush Haradinajt, kryetar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, që i ka në pronësi të vetën, ose në ...

Përparim Rama ka 4 milionë euro vetëm piktura

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, e ka deklaruar një koleksion me 400 piktura në vlerë 4 milionë euro.

Albulena Haxhiu

Albulena Haxhiu me 0 euro në bankë

Ministrja e drejtësisë, Albulena Haxhiu, në deklarimin pranë Agjencisë Kundër Korrupsionit ka të deklaruar vetëm detyrime financiare në bankë, ndërsa para të gatshme nuk ka të ...

Pasuria afër gjysmë milionëshe e presidentes Osmani

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka deklaruar afër 450 mijë euro pasuri të paluajtshme. Përveç tyre, një parcelë tokë për shtëpi në Lagjen e Gjelbër, ...

Glauk Konjufca bleu banesë në vitin 2021, ka në bankë rreth 8 mijë euro para të gatshme

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka deklaruar se ka blerë banesë në vitin 2021, në vlerë prej 44 mijë euro, e cila ka hapësirë prej 59 metra katrorë.

Kurti me vetëm 401 euro në bankë

Kreu i Qeverisë së Kosovës, Albin Kurti ka deklaur pagën, pronën që e ka në emër të përbashkët me bashkëshorten dhe pagën ...

A i heton Agjencia Kundër Korrupsionit paratë e fshehura të politikanëve?

Drejtori i Agjencisë Kundër Korrupsion, Yll Buleshkaj, në emisionin “Kallxo Përnime” ka treguar nëse hetohen paratë e fshehura të politikanëve.

AKK: Ka drejtorë të Policisë që nuk e kanë bërë deklarimin e pasurisë

Drejtori i Agjencisë Kundër Korrupsion, Yll Buleshkaj, në emisionin “Kallxo Përnime” ka thënë se ka drejtorë dhe ish-drejtorë të Policisë së Kosovës që nuk kanë bë...