Postet nga: blerim devolli

Komuna e Prishtinës flet për ndaljen e punimeve në ‘Central Park’

Gjatë ditës së djeshme u raportua se inspektorë të Komunës së Prishtinës kishin ndërprerë punimet e qendrës tregtare ‘Central Park’, e cila ka nisur ndë...

Kompania amerikane pritet ta mbrojë Kosovën në Arbitrazh kundrejt Blerim Devollit, “Iute Credit” dhe “Contour Global”

Kompania amerikane “Squire Patton Boggs (US) LLP”, pritet ta mbrojë Kosovën në Gjykatën Ndërkombëtare të Arbitrazhit. Kompania do ta mbrojë Kosovën kundrejt padisë së Blerim ...

Ahmeti flet për pyetjen që 'Kamishi' i bëri Devollit për 'Coca-Cola' në Komision për Telekomin

Njëri nga ish-kryesuesit të Ekipit negociator për dialogun me Serbinë dhe kryetari i PSD-së, Shpend Ahmeti ka folur për pyetjen e deputetit të PDK-së, Bekim Haxhiu në ...

VIDEO - Blerim Devolli nuk e njeh askënd, ia mësyn 30-milionëshit

Kreu i Z Mobile, Blerim Devolli, sot ishte i ftuar për t'u intervistuar nga Komisioni Hetues Parlamentar për gjendjen e Postës dhe Telekomit të Kosovës.

 Bekim Haxhiu e pyet Blerim Devollin për darkën e Telekomit(Video)

Pronari i kompanisë Dardafon.net, Blerim Devolli është duke raportuar sot në Komisionin Hetimor për Postën dhe Telekomin e Kosovës.

Haxhiu Devollit: A jeni duke negociuar me ble Kujtesen?

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Bekim Haxhiu ka thënë se sindikata e Telekomit ka shprehur shqetësime që Z-Mobile është në negociata për të blerë Kujtesen.

Milaim Zeka: Shpend Ahmeti nuk ka bërë krim në jahtin e Devollve

Pronari i kompanisë Dardafon.net, Blerim Devolli është duke raportuar sot në Komisionin Hetimor për Postën dhe Telekomin e Kosovës.

Video: Rrëfimi i Blerim Devollit nuk e njeh Adem Grabovcin

Pronari i kompanisë Dardafon.net, Blerim Devolli është duke raportuar sot në Komisionin Hetimor për Postën dhe Telekomin e Kosovës. Haxhi Avdyli e ka pyetur për ...