Postet nga: Agjencia Kundër Korrupsionit

Kjo është pasuria e Ramiz Buzhalës, kryeprokurori i Gjakovës që u suspendua pas raportimit të KALLXO.com

Pasuria e paluajtshme e kryeprokurorit të Gjakovës, Ramiz Buzhala, i cili u suspendua pas raportimit të KALLXO.com, kap vlerën 113 mijë e 840 euro.

Zbardhen pjesë të reja nga deklarata e Mirsad Shkretës në Polici

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mirsad Shkreta ka denoncuar në Policinë e Kosovës së ju kanë vjedhur në banesën ...

Dosja - Si ishte dënuar Mirsad Shkreta për fshehje të pasurisë

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mirsad Shkreta ka denoncuar në Policinë e Kosovës së ju kanë vjedhur në banesën ...

Kjo është pasuria e deputetit që dyshohet se iu vodhën 50 mijë euro cash

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mirsad Shkreta ka deklaruar në Policinë e Kosovës se në orët e para të së premtes, 24 qershor 2022, iu janë vjedhur 50 mijë euro ...

Pasuria e ambasadorit Martin Berishaj, nuk figurojnë 600 mijë eurot që pretendohet t`i ketë marrë nga GEN-i

Martin Berishaj, Ambasadori i Kosovës në Kroaci ka deklaruar pasurinë e tij në Agjencinë Kundër Korrupsionit.

Memli Krasniqi me 200 mijë euro më pak vlerë në kriptovaluta nga viti i kaluar (DOKUMENT)

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi, ka deklaruar përsëri në Agjencinë Kundër Korrupsionit se posedon kriptovaluta, vlera momentale e të cilave kap shifrë...

Lahi Ibrahimaj mori mbi 30 mijë euro subvencione nga Ministria e Bujqësisë (DOKUMENT)

Ushtruesi i detyrës së drejtorit të Agjencionit të Ushqimit dhe Veterinës, Lahi Brahimaj ka deklaruar në Agjencinë Kundër Korrupsionit se ka marrë mbi 30 mijë euro nga Ministria ...

Pronat e paluajtshme të Haradinajt kalojnë vlerën e 1 milion eurove

Vetëm pronat e paluajtshme e Ramush Haradinajt, kryetar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, që i ka në pronësi të vetën, ose në ...