array(1) {
 [0]=>
 array(4) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#B9D156"
  ["menu_attr"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["main_title"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["custom_item"]=>
  string(8) "?level=1"
 }
}

Mitrovica e Jugut publikon listën e kompanive që u është shlyer borxhi

Në debatin për zbatim rekomandimet e Auditorit për Komunën e Mitrovicës së Jugut, nënkryetari Faruk Mujka, kishte premtuar që do ta bëjnë transperente listë...

Faruk Mujka, nënkryetar i Komunës së Mitrovicës së Jugut
E vërtetë

Kurti mban fjalën për ministritë e udhëhequra nga gratë

Sot Albin Kurti është zgjedhur kryeministër i Kosovës, por para se të zgjidhej në këtë pozitë, Kurti para deputetëve të Kuvendit të Kosovës ka prezantuar ...

Albin Kurti
E vërtetë

Ramiz Lladrovci ndryshon emrat por ruan barazinë gjinore në qeverinë e Drenasit

Kryetari i Komunës se Drenasit, Ramiz Lladrovci e ka ruajtur barazinë gjinore në qeverinë e Drenasit edhe pas emërimeve të fundit që ka bërë në mes të ...

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci
E vërtetë

Nisma-AKR-PD e kalon pragun me ‘fotofinish’

Mes shumë pakënaqësive dhe ankesave lidhur me rezultatin e zgjedhjeve të 6 tetorit, koalicioni parazgjedhor Nisma-AKR-PD e kaloi pragun duke siguruar kështu gjashtë vende në Kuvendin e Kosovë...

Bilall Sherifi
E vërtetë

Në Viti e mbajnë fjalën për asfaltimin e rrugës në Tërpezë

Banorët e fshatit Tërpezë, përkatësisht rrugës "Lavdia e UÇK-së", janë bërë me asfalt.

Ibrahim Rama
E vërtetë

Haskuka mban premtimin për nisjen e ndërtimit të dy çerdheve publike

Kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka, kishte premtuar që në vitin e parë të qeverisjes të nisë ndërtimin e dy çerdheve publike.

Mytaher Haskuka
E vërtetë