Postet nga: vrasja në skenderaj

Prokuroria: Një video intime, motivi i vrasjes së gruas dhe baxhanakut në Skenderaj

Një video ku pretendohet se shiheshin bashkëshortja dhe baxhanakun i XH.T duke kryer marrëdhënie intime, sipas prokurorisë është motivi i vrasjes së dyfishtë që tronditi Skenderajn ...

Familjarët: Veterani i vrarë në Skenderaj shpresonte se natën e vrasjes do i merrte paratë

Vrasja e veteranit Ilir Zeqiri nga Skenderaj dyshohet së u bë për shkak të një borxhi që i dyshuari i kishte pasur të ndjerit.

Prokuroria kërkon paraburgim për të dyshuarit për vrasjen në Skenderaj

Prokuroria në Mitrovicë i ka kërkuar gjykatës që dy të dyshuarve për vrasjen e para pesë ditëve në Skenderaj t’ua caktojë masën e paraburgimit.

Halil Fejza edhe Korab Imeri të dyshuarit për vrasjen e Ilir Zeqirit në Skenderaj

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së sotme ka arrestuar dy persona për vrasjen e cila ndodhi katër ditë më parë në Skenderaj.

Vrasja e Ilir Zeqirit në Skenderaj, arrestohen dy të dyshuar

Një 19 vjeçar inicialet e të cilit janë, K. I. dhe një 32 vjeçar me inicialet H. F. janë arrestuar nga policia për vrasjen e cila ndodhi katër ...

Prokuroria: Ilir Zeqiri ka qenë dëshmitar në rastin e vrasjes së policit në Skenderaj

Prokuroria e Mitrovicës ka bërë të ditur se personi i gjetur i vrarë para dy dite në Skenderaj, Ilir Zeqiri, është emri i njërit prej dëshmitarë...

Sami Lushtaku zbulon identitetin e viktimës së mbrëmshme në Prekaz

Ish-kryetari i Komunës së Skenderajt, Sami Lushtaku, ka zbuluar identitetin e personit që mbrëmë u gjet i vdekur në veturën e tij të djegur në Prekaz të ...

Gjykata Vendosi për të Dyshuarin për Vrasjen e Gruas

Gjykata Themelore në Mitrovicë ka miratuar kërkesën e prokurores Zejnie Kela për caktimin e masës së paraburgimit ndaj të dyshuarit Xh.T., i cili dyshohet të ...