Postet nga: vrasja në ferizaj

IPK do të hetojë përdorimin e armës nga polici te i dyshuari për vrasjen në Ferizaj

Një zyrtar i Policisë së Kosovës në orët e mbrëmjes së 28 majit, dyshohet se me armë zyrtare ka gjuajtur në drejtim të Q.J., të pandehurit pë...

Reagon reperi Buta pas vrasjes në Ferizaj që dyshohet se u krye nga vëllai i tij

Vëllai i të pandehurit Q.J., për vrasjen e G.H., 30 vjeçarit nga Ferizaj, rep-këngtari Buta ka bërë një postim në Instagram në lidhje me ...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit për vrasjen e 30-vjeçarit në Ferizaj

Gjykata Themelore në Ferizaj ka caktuar masën e paraburgimit ndaj të pandehurit Q.J., për vrasjen e viktimës, G.H., 30 vjeçar.

Dosja e Prokurorisë: I dyshuari për vrasjen e 30 vjeçarit në Ferizaj, i shkoi prapa me veturë viktimës

Pak pas mesnatës së 28 majit të këtij viti, rreth orës 00:53, G.H., 30 vjeçar, mbeti i vrarë në Ferizaj, pasi i njëjti u qëllua pë...

Dosja e Prokurorisë: Djegja e makinës së Butës, motivi i vrasjes së 30 vjeçarit në Ferizaj

G. H., 30 vjeçar, mbeti i vrarë mesnatën e mbrëmshme në Ferizaj, pasi i njëjti u qëllua për vdekje me armë zjarri, nga i dyshuari ...

Prokuroria: Motivet e vrasjes nuk dihen, i dyshuari ndalohet për 48 orë

Një krim i rënd ka ndodhur mbrëmë pas mesnatës në Ferizaj. Një person rreth moshës 30 vjeçare ka mbet i vdekur nga arma e zjarrit.

Detaje të reja: I dyshuari shtiu 7 herë, një plumb kapë viktimën në nofull

Një krim i rëndë ndodhi mbrëmë pas mesnatës në Ferizaj. Një person i moshës 30 vjeç mbeti i vdekur nga të shtënat me armë zjarri.

Rikonstruktohet vendi i ngjarjes ku ishte vrarë Besart Hasani

Udhëkryqi i Ferizajt u bë i pakalueshëm të enjten e dy dhjetorit. Forca të shumta policore të pajisura me kallashnikovë, njësi të shumta hetuese, avokatë, prokurorë dhe ...