Postet nga: vrasja në ferizaj

Nesër protestohet në Ferizaj për rastin e vdekjes së 18 vjeçares

Disa organizata të shoqërisë civile do të protestojnë nesër Ferizaj nën moton ‘Drejtësi për gratë’ pas vdekjes së 18 vjeçares.

Dosjet penale të të dyshuarve në rastin e vrasjes së 18 vjeçares nga Ferizaj

E kaluara kriminale e të dyshuarve për vrasjen e 18 vjeqares në Ferizaj

Vrasja e 18 vjeçares në Ferizaj, Policia publikon fotografinë e të dyshuarit i cili ndohet në arrati

Policia e Kosovës përmes një njoftimi ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për të identifikuar të dyshuarin ne rastin e një vajze e cila humbi ...

Kthehet në rigjykim vrasja që tronditi Ferizajn

Në shkurt të vitit 2018 një ngjarje e rëndë e kishte goditur Komunën e Ferizajt, i riu Besart Hasani kishte mbetur i vdekur pas të shtënave me armë ...

Identifikohen dhe arrestohen të dyshuarit për therjen e 24 vjeçarit në Ferizaj

Katër persona dyshohet se morën pjesë në therjen e një 24 vjeçari nga Ferizaj i cili vdiq dy ditë më parë.

I paraburgosuri që vdiq sot është i dyshuari për vrasjen e nënës së tij në Ferizaj

Shërbimi Korrektues i Kosovës ka njoftuar se një i paraburgosur me inicialet B. Ç. ka vdekur gjate dites se sotme më saktësisht rreth orës 16:00.

Djali po dyshohet se vrau nënën e tij në Ferizaj

Një grua rreth 82 vjeçare po dyshohet se është vrarë nga djali i saj në Ferizaj.

Paraburgim ndaj të miturit të dyshuar për vrasjen në Ferizaj

Një muaj paraburgim është caktuar ndaj të miturit i cili dyshohet se ka vrarë dje një person afër stacionit të autobusëve në Ferizaj.