Postet nga: gazmend hyseni

Vrasja në Ferizaj, Gjykata refuzon kërkesën e mbrojtjes për ekzaminim ndërkombëtar të telefonit të viktimës

Një pjesë e seancës së sotme të gjykimit të Qëndrim Januzit, i akuzuar për vrasje të rëndë të Gazmend Hysenit, është mbyllur për publikun.

Pamjet e vrasjes, mbyllet gjykimi ndaj Qëndrim Januzajt

Është duke vazhduar gjykimi me seancë të mbyllur ndaj të akuzuarit Qëndrim Januzi për vrasjen e Gazmend Hysenit.

Gjykimi për vrasjen e Gazmend Hysenit, çfarë dëshmuan 3 dëshmitarët?

Tre dëshmitarë janë dëgjuar në gjykimin e Qëndrim Januzit, i cili akuzohet për vrasjen e Gazmend Hysenit, vrasje që ka ndodhur në maj të vitit të ...

Vrasja në Ferizaj, ‘Buta’ dëshmitar në gjykimin ndaj vëllait të tij

Qëndrim Januzi, i akuzuar për vrasjen e Gazmend Hysenit natën e 28 majit të vitit të kaluar, është ulur sot në bankën e të akuzuarit në Gjykatë...

LIVE - Intervistë me kryeprokurorin e Ferizajt, Shukri Jashari

Në emisionin e sontëm “Kallxo Përnime” do të transmetohet intervista ekskluzive me Shukri Jasharin, Kryeprokuror i Prokurorisë në Ferizaj.

Familjari i 30 vjeçarit të vrarë në Ferizaj poston video me përmbajtje kërcënuese, shoqërohet në polici

Një rast i kanosjes është regjistruar në dosjet policore dje në Ferizaj.

‘Bashkëjetesa’ e Ujit të Pijshëm dhe Kanalizimit në Një Kanal!

Uji i pijshëm dhe ujërat e zeza janë duke rrjedhur në të njëjtin kanal në rrugën “Vëllezërit Fazliu” në Prishtinë.