Postet nga: vrasja në ferizaj

Vrasja e 18 vjeçares, Dardan Krivaqa nuk ndihet mirë me shëndet mjekët emergjent arrijnë në Gjykatë - FOTO

Dardan Krivaqa, i cili dyshohet se ka kryer veprën penale ‘vrasje e rëndë’, pasi është sjellë në Gjykatën e Ferizajt për t`u përballur me ...

Detaje nga aktakuza e vitit 2015 ndaj Arbër Sejdiut për tentim vrasje

Deklarata e djeshme e kryeprokurorit të Ferizajt, Shukri Jashari se njëri nga të arrestuarit për vrasjen e 18 vjeçares kishte aktakuzë për tentim vrasje të pa gjykuar ...

Protestuesit në Ferizaj, kërkojnë drejtësi për vdekjen e 18 vjeçares

Para Stacionit të Policisë, para Gjykatës dhe Para Prokurorisë së Ferizajt, sot është protestuar duke kërkuar drejtësi për vrasjen e 18 vjeçares nga dy persona të ...

Vdekja e 18 vjeçares në Ferizaj, i dyshuari A.S., i gatshëm të bashkëpunoj për zbardhjen e rastit

I dyshuari për përfshirje të vrasjen e rëndë të M.O në Ferzaj, A.S nuk e ka kundërshtuar masën e paraburgimit të propozuar nga ...

Kryepokurori i Ferizajt tregon për KALLXO.com vendin ku u arrestua Dardan Krivaqa

Kryeprokurori i Prokurorisë në Ferizaj, Shukri Jashari në një prononcim për KALLXO.com ka treguar detaje rreth arrestimit të Dardan Krivaqës.

Vrasja e 18 vjeçares, A. S. sillet në Gjykatën e Ferizajt

A. S., i cili po dyshohet se ka kontribuar në vrasjen e 18 vjeçares në Ferizaj është sjellë në Gjykatën e Ferizajt për t`u ballafaquar me kë...

Vrasja e 18 vjeçares në Ferizaj, sot pritet të del para Gjykatës i dyshuari A. S.

I dyshuar se ka ndihmuar në vrasjen e 18 vjeçares në Ferizaj A. S., pas pak pritet të dalë para gjykatësit në Ferizaj.

I dyshuari i arratisur, para disa kohësh e kishte sulmuar një polic të Kosovës

I dyshuari për vrasjen e 18 vjeçares në Ferizaj, D.K. i cili ende është në arrati kohë më parë ka qenë në paraburgim për sulm ndaj një ...