Postet nga: vrasja në ferizaj

Avokati Shabani konfirmon se Policia e ka ftuar për intervistim reperin Buta

Reperi Betim Januzi, i njohur për publikun si Buta, është ftuar nga Policia e Kosovës për t'u intervistuar në lidhje me vrasjen e G.H., 30-vjeçar, ...

Avokati i të dyshuarit për vrasjen në Ferizaj: Klienti nuk mund të flasë edhe për minimalisht 2 javë

Q.J., i dyshuari për vrasjen e 30-vjeçarit G.H. në orët e para të 28 majit në Ferizaj, nuk mund ta jep versionin e tij për ...

Pak ditë para vrasjes së 30 vjeçarit në Ferizaj, Prokuroria kishte pranuar kallëzimin penal për djegien e veturës

Më 27 mars të këtij viti në Policinë e Rajonit të Ferizajt kishte ndodhur një incident pasi një veturë ishte kapluar nga zjarri.

Vrasja në Ferizaj, viktima s`ishte i involvuar në djegien e veturës së vëllait të të dyshuarit

Vrasjes e cila ndodhi pak pas mesnatës së të shtunës dyshohej fillimisht që i kishte paraprirë një rast në të cilin të involvuar ishin viktima dhe i arrestuari.

Vrasja në Ferizaj, Jashari: Prokurori Shabani nuk ka trajtuar raste ku kanë qenë të përfshirë i dyshuari dhe viktima

Prokurori i Ferizajt, Veton Shabani nuk ka trajtuar asnjë rast të në cilin kanë qenë të përfshirë familja e Q. J., të dyshuarit për vrasjen e G. H., 30...

I dyshuari për vrasjen në Ferizaj nesër pritet t'i nënshtrohet një operacioni

Q.J., i dyshuari për vrasjen e 30-vjeçarit G.H. pritet që nesër t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjike.

Vëllai i prokurorit Veton Shabani mbron të dyshuarin për vrasjen në Ferizaj

Vëllai i prokurorit të Ferizajt, Veton Shabani, Fitim Shabani, është avokati mbrojtës i Q.J., të dyshuarit për vrasjen e G.H., 30-vjeçar, i cili u ...

Vrasja në Ferizaj, autorizohet intervistimi i dy personave që e takuan të dyshuarin pak para incidentit

Prokuroria e Ferizajt ka autorizuar intervistimin e dy personave që kishin takuar Q.J., të dyshuarin për vrasjen e G.H., 30-vjeçar, i cili u qëllua pë...