Postet nga: Vjedhje e rende ne tentative

Vjedhje e rëndë në tentativë në Gjilan

Një vjedhje e rëndë në tentativë dyshohet se ka ndodhur më 24.03.2024 në Gjilan.

Arrestohet një 20-vjeçar në Mitrovicë, dyshohet për vjedhje të rëndë në tentativë

Një 20-vjeçar me inicialet M.A. është arrestuar nga Policia e Kosovës nën dyshimin se ka tentuar të kryejë vjedhje të rëndë në Mitrovicë.

Prizren, dyshohet se hyri me forcë në banesën e të dëmtuarës për të vjedhur, ky është vendimi i Gjykatës

Gjykata e Prizrenit ka caktuar masën e paraburgimit për të dyshuarin për vjedhje të rëndë në tentativë.

Pejë, tenton ta vjedhë veturën dhe e godet me boks pronarin

Policia në Pejë ka arrestuar një person, i cili po dyshohet për vjedhje të rëndë në tentativë dhe lëndim të lehtë trupor.

Arrestohet i dyshuari për tentim vjedhje në një lokal në Vushtrri

Një i dyshuar 21 vjeçar është arrestuar nga policia për veprën penale vjedhje e rëndë , në Vushtrri

Arrestohet duke vjedhur veturë në Prizren

Një person është arrestuar nga Policia në Prizren pasi është zënë në flagrancë duke tentuar të vjedh një veturë.

Podujevë, hajnat tentojnë të vjedhin bankën

Podujevë, hajnat tentojnë të vjedhin bankën

Një tentim vjedhje në një bankë ka ndodhur në qytetin e Podujevës, përkatësisht në rrugën “Zahir Pajaziti”.

18 vjeçari zihet duke tentuar ta hapë pastiçerinë

Policia në rajonin e Vushtrrisë ka arrestuar mbrëmë pas mesnatës një  18 vjeçar i cili është zënë duke tentuar të hap derën e një lokali- pastiqeri.