Postet nga: vetëvrasje

Një 32-vjeçar gjendet pa shenja jete në tavanin e shtëpisë së tij në Shiroke të Suharekës

Më 20.04.2024 rreth orës 15:46 në fshatin Shirokë të Suharekës, policia ka gjetur një person pa shenja jete në tavanin e shtëpisë se tij.

Gjendet i vdekur një person në Viti

Një 54-vjeçar është gjetur sot më 22.03.2024 i vdekur në objektin e Tregut të Gjelbërt në rrugën "Dëshmorët e Kombit" në Viti.

Prizren, gjendet i vdekur në shtëpinë e tij një 60-vjeçar

Policia e Kosovës ka njoftuar se sot është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij një burrë i moshës 60-vjeçare.

Vdekja e 41-vjeçares, policia në Shqipëri arreston bashkëshortin

Policia e Durrësit në Shqipëri arrestoi bashkëshortin e një 41-vjeçareje, nënë e katër fëmijëve, e cila vdiq pasi konsumoi lëndë helmuese.

Prizren, dyshohet se një 76-vjeçar vrau veten, Policia jep detaje

Një burrë i moshës 76-vjeçare dyshohet se ka vrarë veten gjatë ditës së sotme në Prizren.

Deçan, gjendet i vdekur një 18-vjeçar, dyshohet se ka kryer vetëvrasje

Një person i moshës rreth 18-vjeçare është gjetur sot i vdekur në fshatin Llukë të Deçanit.

Një person gjendet i vdekur në shtëpinë e tij në Prishtinë

Policia ka bërë të ditur se mbrëmë një person dyshohet se është vetëvrarë në Prishtinë.

Raportohen dy raste të dyshuara të vetëvrasjes në Graqanicë dhe Ferizaj

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë raportuar dy raste të dyshuara të vetëvrasjes në Graqanicë dhe Ferizaj.