Postet nga: trepçë

Ambasadori i BE-së e quan progres rihapjen e terminalit doganor në Trepçë

Shefi i Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Tomas Szunyog, e ka quajtur lajm të mirë dhe hap të rëndësishëm rihapjen e terminalit doganor në Trepçë ...

Rihapet terminali doganor në Trepçë

Pas shtatë vitesh, sot është rihapur terminali doganor i Trepçës në Mitrovicë.

U.d. kryeshefi i “Trepçës”: U sulmova nga Rafet Ibishi dhe punëtorët e tjerë në prani të Policisë

Enis Abdurrahmani, ushtrues detyre i kryeshefit ekzekutiv në “Trepçë”, ka thënë se të hënën paradite është sulmuar fizikisht e në prezencë të Policisë.

Si ndodhi sulmi fizik ndaj drejtorit të Administratës në “Trepçë”?

Të hënën paradite, një grup njerëzish u fut në zyrat e Administratës të “Trepçës” në mënyrë demonstrative.

Dhuna, skandalet e rrahjeve dhe korrupsioni në "Trepçë" - LIVE

Në emisionin “Kallxo Përnime” po transmetohen pamjet dhe audio incizimet që dëshmojnë dhunën e ushtruar mëngjesin e ditës së djeshme në objektin e ndërmarrjes “...

Policia me detaje për incidentin në "Trepçë", tre të arrestuar

Tre persona janë arrestuar pas sulmit që ka ndodhur ndaj Ushtruesit të Detyrës së kryeshefit, Enis Abdurrahmanit dhe drejtorit të administratës në “Trepçë” Besim Haxhiut.

Incidenti në “Trepçë”, katër persona të lënduar një i arrestuar

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës pas incidentit të ndodhur sot në Ndërmarrjen Publike “Trepça”, ku u lënduan katër persona pas një sulmi ...

Incident në Trepçë, sulmohen u.d. kryeshefi dhe një drejtor - VIDEO

Disa persona janë parë paraditen e sotme në objektin e “Trepçës” duke hyrë në mënyrë demonstrative.