Postet nga: Enis Abdurrahmani

U.d. kryeshefi i “Trepçës”: U sulmova nga Rafet Ibishi dhe punëtorët e tjerë në prani të Policisë

Enis Abdurrahmani, ushtrues detyre i kryeshefit ekzekutiv në “Trepçë”, ka thënë se të hënën paradite është sulmuar fizikisht e në prezencë të Policisë.

Audio-incizimi zbardh prapaskenat e incidentit në “Trepçë"

Paraditen e së hënës, në hapësirat e administratës së Ndërmarrjes Publike “Trepça” një grup njerëzish u futën në mënyrë demonstrative. Ata ...

Prokurori kërkon paraburgim për Rafet Ibishin dhe katër persona të tjerë për incidentin në Trepçë

Prokuroria Themelore në Mitrovicë ka kërkuar nga Gjykata Themelore në qytet paraburgim për ish-ushtruesin e detyrës së kryeshefit të “Trepçës”, Rafet Ibishi dhe katër personave ...

Incidenti në "Trepçë", 7 persona largohen përkohësisht nga puna

Ushtruesi i detyrës së kryeshefit të "Trepçës", Enis Abdurrahmani sot ka larguar nga puna shtatë punëtorë të kësaj ndërmarrjeje.

Incidenti në 'Trepçë', Abdurrahmani: Policia reagoi shpejt e na shpëtoi nga eliminimi

Zëvendësministri i Ekonomisë, Mentor Arifaj, së bashku me ushtruesin e detyrës të kryeshefit të "Trepçës", Enis Abdurrahmani, në një konferencë për media kanë folur pë...

Policia me detaje për incidentin në "Trepçë", tre të arrestuar

Tre persona janë arrestuar pas sulmit që ka ndodhur ndaj Ushtruesit të Detyrës së kryeshefit, Enis Abdurrahmanit dhe drejtorit të administratës në “Trepçë” Besim Haxhiut.

Incident në Trepçë, sulmohen u.d. kryeshefi dhe një drejtor - VIDEO

Disa persona janë parë paraditen e sotme në objektin e “Trepçës” duke hyrë në mënyrë demonstrative.

Bordi i Qeverisë Kurti emëron U.D. kryshef të “Trepçës” të ish-kandidatin e PDK-së për asamble

Një ish-kandidat për asamble komunale është zgjedhur Ushtrues Detyre i kryeshefit ekzekutiv në Ndërmarrjen Publike “Trepça”.