Postet nga: shantazh

Lënda e Asdren Mekajt mund të bashkohet në gjykatë me rastin për fajde ndaj Kqirajve

Avokati i palës së dëmtuar dhe prokurorja e rastit ishin të martën të të njëjtit mendim që rasti ndaj të akuzuarit për detyrim e shantazh, ...

Prishtinë: Lirohet i dyshuari për shantazh me fotografi intime ndaj një gruaje

Gjykata Themelore e Prishtinës i ka caktuar masën e arrestit shtëpiak të dyshuarit për shantazh.

Gruaja 'mori kredi' për ta paguar shantazhuesin për fotografitë intime

Një person i dyshuar është arrestuar dje nga policia nën akuzat për shantazh ndaj një gruaje.

Abelard Tahiri ‘kurban’ i Thaçit për ta shantazhuar Haradinajn

Drama në Partinë Demokratike të Kosovës mori kthesë krejt tjetër gjatë ditës së djeshme.

Shantazhon të fejuarën e vet me publikim të fotove intime duke i kërkuar 1200 euro

Një burrë është arrestuar nën dyshimin se ka shantazhuar të fejuarën e tij.

Kërkon 200 euro nga vajza për të mos ia publikuar inçizimin

Një burrë nga Ferizaji është arrestuar nën dyshimet se ka shantazhuar një vajzë.

Kërkon Para nga Babai për Mosshantazhim të Vajzës

Një person është arrestuar në Piranë të Prizrenit në dyshimin për shantazh.

Dy të Arrestuar për Shantazh në Podujevë

Policia ka njoftuar se ka arrestuar dy persona në fshatin Gllamnik të Podujevës.