Postet nga: rrjete sociale

I mori kontrollin e Instagramit dhe pastaj i kërkoi para për të ia kthyer

Policia e Kosovës ka arrestuar një qytetar nga fshati Mirash të Ferizajt nën dyshimin se i njëjti kishte shanazhuar një person tjetër.

Publikon foto të viktimës në rrjete sociale, rasti raportohet në Polici

Një rast i ngacmimit dyshohet të ketë ndodhur në Obiliq më 5 shkurt 2023, rreth orës 21:00.

Malishevë, arrestohet një burrë pasi kërcënoi ish të dashurën përmes rrjeteve sociale

Një burrë nga Malisheva është arrestuar pasi në vazhdimësi kishte ngacmuar dhe kërcënuar përmes rrjeteve sociale ish të dashurën e tij.

Policia e Kosoves

Arrestohet një grua në Podujevë, kishte publikuar fotografi me armë në Facebook

Policia e Kosovës ka arrestuar një grua të enjten në mëngjes në Podujevë nën dyshimin se e njëjta kishte publikuar një fotografi me armë në dorë ...

Avokati i profesorit në Gjilan: E dëmtuara nuk ka qenë asnjëherë nxënëse e tij

Një profesor në Gjimnazin “Zenel Hajdini” në Gjilan, K.K., është arrestuar dje nën dyshimin se e ka shqetësuar një vajzë përmes mesazheve në rrjete sociale, ndë...

32-vjeçari i arrestuar në Gjilan për shqetësimin e një gruaje në rrjete sociale është profesor i Gjimnazit

Një person është arrestuar sot në Gjilan nën dyshimin se ka shqetësuar me mesazhe në rrjete sociale një grua.

Dyshohet se e shqetësoi me mesazhe në rrjete sociale një grua, arrestohet 32-vjeçari

Një person është arrestuar sot në Gjilan nën dyshimin se e ka shqetësuar me mesazhe në rrjete sociale një grua.

Shtërpcë, arrestohet një burrë për ngacmim të një gruaje përmes rrjeteve sociale

Një person në Shtërpcë është arrestuar nën dyshimin që përmes rrjeteve sociale ka ngacmuar një grua.