Postet nga: shantazh

Arrestohen dy persona, i morën para një gruaje duke e shantazhuar me publikim të fotografive intime

Dy persona janë arrestuar nga Policia në Prishtinë nën dyshimin për shantazh.

Shantazhuan një grua me publikim të fotove intime, arrestohen

Një grua nga Prishtinë raportohet të ketë qenë viktimë e një rasti të shtantazhit.

Kërkohet paraburgim për policin nga Gjilani, i dyshuar për shantazh ndaj mërgimtares

Një hetues policor i stacionit policor në Gjilan, po dyshohet për shantazh e lëndim truporndaj një gruaje nga diaspora.

Suharekë: Kërcënonte një grua përmes telefonit dhe mesazheve, arrestohet

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë nga Suhareka, i cili kishte shkelur urdhrin mbrojtës të Gjykatës dhe kishte vazhduar duke e shqetësuar dhe kërcë...

Mitrovicë - Detyroi të miturën që të takohen, arrestohet

Një person është arrestuar pasi dyshohet se përmes rrjeteve sociale ka kanosur dhe detyruar të dalë në takim me një të mitur.

Gjilanasi akuzohet se e shantazhoi 14 vjeçaren për marrëdhënie intime

Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti Përgjithshëm, ka ngritur aktakuzë ndaj një 25 vjeçari të dyshuar për shantazh ndaj një të miture 14 vjeçare.

Gjykata vendos për 26 vjeçari nga Gjilani i dyshuar për shantazhet intime ndaj 14 vjeçares

21 00

26 vjeçari i kërkon marrëdhënie intime të miturës për të mos i publikuar fotografitë intime

Një e mitur nga Gjilani është shantazhuar para dy ditëve nga një person i dyshuar.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!